Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bitcoin #6

-Bonesoul-

Öne çıkan mesajlar

bombilo said:

incredibull said:

ltcden cikilir mi, 3 gun once 20$ iken bugun 36 zorladi.
agustosta 200 uzerini gorur bence

40 küsürlerden dönmüştü 2015'lerde, 200 filan büyük hayal ltc gibi bir clone için. tek özelliği ilk clone olması ve scrypt algo. elle tutulur hiç bir ekstrası yok.

$4'dan almadım zamanında.

you are talking bullshit
Sosyal ağlarda paylaş

Goering said:

bombilo said:

incredibull said:

ltcden cikilir mi, 3 gun once 20$ iken bugun 36 zorladi.
agustosta 200 uzerini gorur bence

40 küsürlerden dönmüştü 2015'lerde, 200 filan büyük hayal ltc gibi bir clone için. tek özelliği ilk clone olması ve scrypt algo. elle tutulur hiç bir ekstrası yok.

$4'dan almadım zamanında.

you are talking bullshit

Ltc'yi saymıyorum bile (belkide yoktu bilmiyorum tarihçesini) btc 30 cent iken almadım ben. Hayır en kötüsü aynı anda bankada biraz birikmiş paramda vardı, btc 30 cent iken bir 1-1.5 bin tl civarı alabilirdim. O zaman bi de dolar 2 tl falan. Nerden baksan 2500 btc falan alabilirmişim, hem bitcoini biliyorum hem param var, tek olay başşak olmadığından girememişim. Şimdi yaklaşık 17 milyon TL ediyordu.

edit: ltc klondur, klon kalacak. Bir ethereum olamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

şuan dünyadaki btclerin %20si 30'mu ne kayıp benim bildiğim. tam ölçümünü nasıl yapmışlardı hatırlamıyorum da bi yerde okumuştum. sanırım blockchainde hiç transfer hareketi yapmamış coinler. öyle mine edilip unutulup gitmiş, satoshi'nin coinleri falan diyorlardı.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

degil 30, 3 cent'ken alsaniz da bisey degismicekti, sativericektiniz 3 dolar olunca. sonra bi de yicektiniz o parayi.

Ben 3 doları bile beklemeyebilirdim. Bu bahsettiğim dönem "bundan bi cacık olmaz" diip girmemiştim, eğer girseydim sonra unutucaktım, 120 dolar civarıyken tekrar girdim bitcoin işine, o zaman kesin satardım, dolarda 2 lira civarıydı. Büyük ihtimal max kazancım 100 bin ile 150 bin arası olur çıkardım yine ben, bu da iyi ihtimal, zaten girseydim ve alsaydım bırakmazdım, hep takip ederdim.

he tabii rüya ihtimal, alsaydım ve tutsaydım şimdi 5-6 milyon civarıydı, o zamanda işte hepsini satmazdım, kısım kısım satar gerisini tutar beklerdim harbiden.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...