Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bitcoin #6

-Bonesoul-

Öne çıkan mesajlar

Şimdilerde yeni bir şey çıkarmışlar "CoinSpace" diye .

Bir arkadaşım girmişti bu işe tam vakıf değilim ama haftada 30€ kazanıyorum sadece yatırdığım para üzerinden diyordu.
Sanırım 1000€ yatırmıştı, ancak 1 sene sonra çekebiliyor tabii ana parayı.

Ve üye ettiği her accound artı coin kazandırıyor, onları da satıp paraya çevirip kullanıyor.

Nasıl bir network ben biraz bu konularda eski kafalı olduğum için bulaşmamıştım.
Sosyal ağlarda paylaş

dylanN said:

Bir arkadaşım girmişti bu işe tam vakıf değilim ama haftada 30€ kazanıyorum sadece yatırdığım para üzerinden diyordu.

Ve üye ettiği her accound artı coin kazandırıyor, onları da satıp paraya çevirip kullanıyor.

Nasıl bir network ben biraz bu konularda eski kafalı olduğum için bulaşmamıştım.

https://img-s1.onedio.com/id-54b48fac09f2c5f879fc5da6/rev-0/w-500/s-5f96e3ec4e6e9c9f6f4615ac2a792b1bac5f1afe.jpg

saadet zinciri denen şeyi bilmemek...
Sosyal ağlarda paylaş

dylanN said:

tr de çok var bunlardan, tavsiyem hiçbirine hiçbir şekilde girme, veya giriceksen de önce bi araştır ilk girenlerden olup çevrendekileri ikna ederek olaya dahil et. piramidin ne kadar üstünde olursan o kadar kazanırsın.

mega holding var mesela,

getmyads var,

kairos vardı battı mesela

ama benim tavsiyem hiç bulaşma, bulaşıcaksan da en az bi 10 yancı falan bul.
Sosyal ağlarda paylaş

Mega Holding'in işleyişini biliyorum. Yakın arkadaşımın kuzeni şuan yönetim kuruluna oynuyor.
Herif birden sükse yaptı o konferans senin bu toplantı benim , hepsinde konuşmacı.

Dediğim gibi bu konuda eski kafalı biraz garanticiyimdir.
Genelde de dediğiniz gibi dolandırıcı çıkıyorlar sdffs
Sosyal ağlarda paylaş

burada olay, hani yükselme vs denile olay zaten olabildiğince önden girip baş dolandırıcılardan biri olmak. bazıları değil hepsi dolandırıcı. ortada üretilen ürün yok, kendi arasında dönen ürün satışlarından vs. kar ediyor insanlar, dolayısıyla başkalarını dolandırarak para kazanıyorsun. önce girersen büyük dolandırıcı oluyorsun, batmaya ne kadar yakın girersen dolandırılan oluyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Abi yuksek risk yuksek getiri. Yarin yine birilerinizin bitcoini calinacak bi kac ulke banlayacak vs.

Stabil bi getirisi yok ama boyle 3e katlamasi da buyuk sans iste

Maalesef şu doğru değil abi. Çünkü her ülkeden Cash out yapak mümkün ve BTCleri online storage'da saklamak zorunda değilsin. Cold storage olarak usb bellek bile kullanabilirsin
Sosyal ağlarda paylaş

dylanN said:

Mega Holding'in işleyişini biliyorum. Yakın arkadaşımın kuzeni şuan yönetim kuruluna oynuyor.
Herif birden sükse yaptı o konferans senin bu toplantı benim , hepsinde konuşmacı.

mega holding hala duruyor mu ya hahaha
yazık valla bunlara girenlere
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

zaten al unut yapcak kişinin online saklaması çok saçma geliyor başından beri. al-sat yapıp sürekli takip etcek varsa o zaman online kullanılır da parayla oynamicaksan niye forex'e aktarırsın gibi bişey

E peki nasıl satın alınıyor bu meret?
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

dylanN said:

mega holding hala duruyor mu ya hahaha
yazık valla bunlara girenlere

olur mu ya gercek bence mega holding

ARKADASLAR SIZE HAYATINIZIN FIRSATINI SUNCAM XD
Sosyal ağlarda paylaş

Xenus said:

eldar said:

Şu an bitcoin almanın en kolay, güvenli yolu nedir?

abi şu topicin uplanması direk sat mesajı yemin ediyorum, dün de düşünüyordum ahahah

200$ çakılmış. 870'lerde şuan.

Çok ilginç, şunu yazıyorsun ama nereden alınacağını yazmaya mı üşeniyorsun?

çakılma sebebi Çin kaynaklı bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...