Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oluk Oluk Enerji Akacak.. Siyasete Atıldım

Aruzyon

Öne çıkan mesajlar

okuma yazma bilmeyen birinin devrimine milyarlar alıştı. Hala atlatamadınız milli eğitimin puan kırma ve itiraz edersen daha da puan kırılmasının etkisine.

Okuyup anlayabililiyorsan anlayıp geç işte. Anlayabildiğin sözler üzerinden ekstra zaman ve enerji kaybına sebep olan polemikler yaratmana gerek yok ginaly..
Sosyal ağlarda paylaş

Aruzyon said:

Hala nasıl biri olduğumu anlamakta güçlük çekiyorsunuz galiba. Südyen giymeyi seviyorum. Hatta facebookta bile fotoğrafım var südyenli açıp bakın isterseniz şu linkden :

Noyzura'nın Açık saçık resmi bakmak istediğinize emin misiniz ?

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10207720039227269&l=a732b17b3f

Ne çıkarsanız çıkın benim kadın iç çamaşırları giymekten zevk aldığımı herkes biliyor. Bundan utanmıyorum. En sevdiğim şey seviştiğim kızların südyenlerini takmak. Bunu net bir şekilde belirttiğim için askerlikten bile muaf edildim bedelli ücreti ödemeden. Çünkü ben böyle biriyim ve bunu gizlememe gerek yok. Anlamaya çalışın.

Sudyen degil sutyen. Linkden degil linkten. Keske milletvekili adayi olmadan once konustugun dili dogru duzgun yazmayi ogrenebilseydin.
Sosyal ağlarda paylaş

Aruzyon said:

teşekkür ederim imla düzetmeerin için ama spoken izmir türkçesi konuşuyorum. Ayrıca sanki beni dersten bırakacak edebiyat öğretmeni tavrından hoşlanmıyorum. Bir defa da hevesini aldıysan daha da yapma.

Senin gibi bir milletvekili adayina bu taktik hic yakismadi.
Sosyal ağlarda paylaş

Bathory said:

Aruzyon said:

teşekkür ederim imla düzetmeerin için ama spoken izmir türkçesi konuşuyorum. Ayrıca sanki beni dersten bırakacak edebiyat öğretmeni tavrından hoşlanmıyorum. Bir defa da hevesini aldıysan daha da yapma.

Senin gibi bir milletvekili adayina bu taktik hic yakismadi.

insanların beklentilerine göre maske takan politikicılardan değilim. Yakıştıramasan da beni böyle kabul etmen samimiyetimizi arttırabilir.

Tercih senin ... 32 yaşıma geldim bıktım internette bedavaya redaksyon yaparak argüman yürütmeye çalışanlardan. Yeteneklerinizi yayın evlerinde kullanın çok seviyorsanız o kadar paraya dönüşsün.
Sosyal ağlarda paylaş

Olmaz olur mu elbette %100 legalize it ;)

Hem endüstriel hem tıbbi hem de keyfi kullanımını yasallaştırıp vergilendireceğiz. İnsanın hem ruh hem de beden sağlında tahribat oluşturan sentetikleri piyasadan sileceğiz.

Kafası rahat ve sürekli mental olarak kırbaçlanarak yaşayanların algısı elbette değişecek.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...