Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oluk Oluk Enerji Akacak.. Siyasete Atıldım

Aruzyon

Öne çıkan mesajlar

Teşekkür ederim bunu duymak bile yeterli Ivy.

Bu esnada hapis olaylarım yerine para cezasına çarptırıldım ve para çezaları 3000'er tlden düşük diye hukuken itiraz etme hakkım yok diye edemedim. Bunun üzerine sanatsal protestolarımın bekleyen hapis cezaları uyandı itiraz edemediğim şekilde suçlu bulunduğum için. Onlara içinde mahkemeye çıkıp dedim ki :

Bakın ben sanat fakültesinde nü çalışarak maaşlı çalışan bir çalışan olarak çalışma alanımda yaptığım işe dair eğitim adına kritik değere sahip işimin araplaştırılma hareketleri altında engellenmesini demokratik haklarımı kullanarak protesto ettim. Sizin de işiniz var benim de... Bu mahkeme uzarsa o zaman gereksiz yere sanatsal ve eğitimsel çevreler ayaklanır ve buna hiç gerek yok.

Onlarda tamam haklısın dediler ve uyanan bekleyen cezalarım tekrar pasif konuma alındı 2016'ya son baharına kadar. O zamana kadar da kesin tekrar başka bir suçtan yargılanırım bu sefer metal dişlerimi göstermek durumunda kalacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

Remus said:

Aruzyon said:

Certhas said:

Peki neden sana oy vermeliyiz? Meclise girdiğinde neler yapacağına dair planların var mı?

Maneviyat algısında yozlaşmayı pragmatik bir yaşam severliğe dönüştüreceğim.

Ülke sınırları içinde doğaya zarar veren tüm hes ve maden uygunsuzluklarına el atacağım.

Eğitim sistemini sadece sektöre ileri düzey şablon köle yetiştiriciliğinden çıkarıp yeteneklere keşif imkanı sağlayan ve insiyatif özgürlüğünü körükleyen bir sisteme geçiş sağlayacağım.

Çalışma ödemelerini saat bazlı ödeme sistemine geçirip evden çalışma ve üretme imkanı sağlayan iş questleri ile işsizliğin önüne geçip bireysel ve toplumsal ferahı arttıracağım.

Spor alanında dominant sektörel futbol organizasyonları yerine bir çok farklı yeteneklerin geliştirilmesi ve uluslararası turnuvalarda yer alışlarını kolaylaştıracak sponsor sistemlerini aktivize edeceğim.

Zorunlu askerliğin yerine paralı askerlik ve kamu hizmeti görevleri koyacağım.

Şifa ve keyif verici sağlıklı bitkisellerin yasallaştırılmasını ve endüstriel ve ekolojik faydalar sağlaması adına çalışmalar yapacağım.

Nükleer santrallerin ortadoğuda türkiye üzerinde bulunmasının risklerini belirtip yerlerine yenilenebilir enerji kaynaklarının geliştirilmesine destekleyeceğim.

Maruz kaldığımız araplaştırılma sürecini tersine çevirip milli ve kültürel değerlerimize sahip çıkmanın bilincini arttıracağım.

Etnik köken tartışmalarına son verip melez uygarlıklar merkezi Yeni Türkiye daha yaşanabilir bir yer kılacağım.

Çünkü buna değer...

Bana karı ayarlarsan oy veririm. Bak Davutoğluna baş vurdum artık kim elini çabuk tutarsa oyum ona.

Bana yüz ve boy fotoğrafını at senin anatomine ve enerjine uygun birileri ile tanıştırayım.
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam Noyan, iyi ki ''Bakın ben sanat fakültesinde nü çalışarak maaşlı çalışan bir çalışan olarak çalışma alanımda yaptığım işe dair eğitim adına kritik değere sahip işimin araplaştırılma hareketleri altında engellenmesini demokratik haklarımı kullanarak protesto ettim. Sizin de işiniz var benim de... Bu mahkeme uzarsa o zaman gereksiz yere sanatsal ve eğitimsel çevreler ayaklanır ve buna hiç gerek yok.'' demişsin.

Çok sevindim adaletin bir kere bile olsa doğru çalışmasına. Ayrıca bu kadar işin gücün içerisinde beni de bir seçmenin olarak ciddiye alıp, mahkemede söylediklerini harfi harfine buraya yazdığın için teşekkür ederim.

Teşekkürler tekrar, ben ikna oldum, benim oyum sana. Gerçek LDP, gerçek kurtuluş.
Sosyal ağlarda paylaş

Aruzyon said:

Remus said:

Aruzyon said:

Certhas said:

Peki neden sana oy vermeliyiz? Meclise girdiğinde neler yapacağına dair planların var mı?

Maneviyat algısında yozlaşmayı pragmatik bir yaşam severliğe dönüştüreceğim.

Ülke sınırları içinde doğaya zarar veren tüm hes ve maden uygunsuzluklarına el atacağım.

Eğitim sistemini sadece sektöre ileri düzey şablon köle yetiştiriciliğinden çıkarıp yeteneklere keşif imkanı sağlayan ve insiyatif özgürlüğünü körükleyen bir sisteme geçiş sağlayacağım.

Çalışma ödemelerini saat bazlı ödeme sistemine geçirip evden çalışma ve üretme imkanı sağlayan iş questleri ile işsizliğin önüne geçip bireysel ve toplumsal ferahı arttıracağım.

Spor alanında dominant sektörel futbol organizasyonları yerine bir çok farklı yeteneklerin geliştirilmesi ve uluslararası turnuvalarda yer alışlarını kolaylaştıracak sponsor sistemlerini aktivize edeceğim.

Zorunlu askerliğin yerine paralı askerlik ve kamu hizmeti görevleri koyacağım.

Şifa ve keyif verici sağlıklı bitkisellerin yasallaştırılmasını ve endüstriel ve ekolojik faydalar sağlaması adına çalışmalar yapacağım.

Nükleer santrallerin ortadoğuda türkiye üzerinde bulunmasının risklerini belirtip yerlerine yenilenebilir enerji kaynaklarının geliştirilmesine destekleyeceğim.

Maruz kaldığımız araplaştırılma sürecini tersine çevirip milli ve kültürel değerlerimize sahip çıkmanın bilincini arttıracağım.

Etnik köken tartışmalarına son verip melez uygarlıklar merkezi Yeni Türkiye daha yaşanabilir bir yer kılacağım.

Çünkü buna değer...

Bana karı ayarlarsan oy veririm. Bak Davutoğluna baş vurdum artık kim elini çabuk tutarsa oyum ona.

Bana yüz ve boy fotoğrafını at senin anatomine ve enerjine uygun birileri ile tanıştırayım.

Hani evren enerji veriyordu sana? O enerjiden faydanalıp çıkarım yap.
Sosyal ağlarda paylaş

Yazildi mi bilmiyorum onceki sayfalari pek okuma geregi hissetmedim ama ldp'nin sitesine gore (http://www.ldp.org/ldp-2015-milletvekili-adaylari/) istanbul 1. siradan aday olan kisinin ismi ilhan gaygusuz. ya sen yine kendi capinda (ne kadar genisse artik) paticigi trolluyosun, ya ismin noyan degil ilhan, yada sen noyan gaygusuz'sun (gaygusuz = D).

ldp'nin sitesi guncel degilmis. ysk'ya bakinca enis noyan kose diye gordum.
Sosyal ağlarda paylaş

Ve bir kere daha... Kalpler kırılır...

:(

1 İSTANBUL
SIRA NO ADI VE SOYADI
1 İHSAN AYDIN
2 AHMET EMİN ŞIK
3 METİN AKYOL
4 HAZIM KURDOĞLU
5 KADİR ÇELİK
6 BERRAH ÖRÜN
7 UĞUR AKYOL
8 İSMAİL GÜNER
9 ADNAN GÜR
10 HAMDİ ATALAY ÖÇSU
11 HİKMET ŞIK
12 YASİN DALKIN
13 GHAZAL ZADBEHTOOIE
14 BEDRİYE TÜYLÜOĞLU
15 GÜRKAN ÖZTURAN
16 FEVZİ EKREM TÜRKABAT
17 HİKMET ÖZGEN
18 MUSTAFA AYDIN
19 CİHAN BAHATTİN MEVLEVİOĞLU
20 HİLAL TAR
21 ŞAHİN CİVELEK
22 NURAN ATAMAN
23 HATİCE GÜLBİN ARTOKSİ
24 MUSTAFA EZER
25 MUSTAFA MERT DOLGUN
26 ONUR HASÖZ
27 ZERİN ŞIK
28 MUSTAFA DAMLAR
29 SÜLEYMAN TAVŞAN
30 MUHAMMET KARAOĞLU
31 SEZGİN ALIŞIR
2 İSTANBUL
SIRA NO ADI VE SOYADI
1 GÖKHAN GİRGİN
2 TARIK BEYHAN
3 HAKKI KAMBO
4 MURAT DALDABAN
5 MÜMİN KURU
6 FERİT NAMLI
7 DÖNE BEKÇİ
8 MUHAMMER AKÇAY
9 MELİH ENER
10 NECİP CEM GÜLAÇ
11 SEVİL ŞENTÜRK
12 MEHMET NİZAM KAĞITÇIBAŞI
13 NESRİN ARAS
14 SELİM AYDIN
15 ERKAN SALAMIŞ
16 HÜSNÜ YAĞMUR KARABULUT
17 YASEMİN KILIÇ
18 ABDULLAH ŞENGÜL
19 MEHMET SİNAN TUĞRUL
20 ERAY ALTAY
21 FETİSLAM ÖZER
22 HÜSEYİN AYAN
23 MEHMET YAZICI
24 VOLKAN GÖKDEMİR
25 MUSTAFA ÇEKİÇ
26 BEKİR GÜLLE
3 İSTANBUL
SIRA NO ADI VE SOYADI
1 İLHAN GAYGUSUZ
2 SÜLEYMAN DOLGUN
3 EREN ASLANHAN
4 SEZATTİN YAŞAR
5 ZİYA ÇELEBİ SİNCA
6 İLKER ÖZDEL
7 RECEP KILIÇ
8 İLKNUR CANTÜRK
9 İSMAİL ÖZGÜR YILDIZ
10 GÜRHAN MAKAR
11 NURULLAH ALÇI
12 YUSUF ERTUĞRAL
13 YÜCEL SALİH
14 FATİH SÖNMEZ
15 TÜNCER USTA
16 YASİN YÜRÜR
17 MEHMET YAVUZ CANALP
18 AHMET ERDEM
19 KAMBER SEVİNÇ
20 HÜLYA SALİHSAEED
21 MUHARREM ŞİMŞEK
22 BORA YÜCE
23 SERKAN TÜFEKÇİ
24 ARDA KARAPINAR
25 AYDIN ASLAN
26 EROL BAYDI
27 SERMET SERİM ÇETİN
28 ŞEBNEM TEZCAN
29 LEVENT SERTKAYA
30 MÜEDDİN VARDAR
31 EBRU ATAMAN

Sosyal ağlarda paylaş

Peregrin said:

Masticore said:

Napalım simdi acaba. Noyan'in niye oy kullanıyım ki,özgürlük, sisteme yenik düşmeyin hede hödö wot'larını search'ten bulup cıkaralım mı. Para kokusu bile adamı degistirmeye yetmiş ya :)

bunu cikarsak yeter ya

http://i.imgur.com/HI6glCr.jpg

Hala nasıl biri olduğumu anlamakta güçlük çekiyorsunuz galiba. Südyen giymeyi seviyorum. Hatta facebookta bile fotoğrafım var südyenli açıp bakın isterseniz şu linkden :

Noyzura'nın Açık saçık resmi bakmak istediğinize emin misiniz ?

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10207720039227269&l=a732b17b3f

Ne çıkarsanız çıkın benim kadın iç çamaşırları giymekten zevk aldığımı herkes biliyor. Bundan utanmıyorum. En sevdiğim şey seviştiğim kızların südyenlerini takmak. Bunu net bir şekilde belirttiğim için askerlikten bile muaf edildim bedelli ücreti ödemeden. Çünkü ben böyle biriyim ve bunu gizlememe gerek yok. Anlamaya çalışın.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...