Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oluk Oluk Enerji Akacak.. Siyasete Atıldım

Aruzyon

Öne çıkan mesajlar

di said:

ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben...

Yeter Noyan biktik cidden ya. Nasi bi ego, nasi bi tatmin manyakligi bu. Ben demeden yazdigin post yok nerdeyse.

Seni de anlıyorum di hani toplumda bireysellik o kadar sindirilmiş durumda ki "ben" kelimesine alerjin oluşmuş... Bireyselliğe , farklılığa , özgülüğe bu kadar alerjik düzeyde nefret edilen bir asimilasyon toplumunda "ben" kelimesi sihirli bir güce sahip...

Niye bu kadar rahatsız oluyorsun onu kendi içinde bir sorgulada belki kendi içinde önemini gösteremediğin bir "ben" çığlıklarıdır...

En nihayetinde ben sadece bir başka sen ...

Ha burada "ben" yazınca tatmin olduğumu, zevke geldiğimi , ego manyaklığı falan olduğunu gerçekten düşünüyorsan kendi egon farkında olduğundan çok daha yaralı ve kanıyor.. Beni boşver sen kendini toparla lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

ad3m said:

Six pack çıktı mı noyan? Bi ara kasıyordun hatırladım bak.

Çıkardım bi ara fakat spordan değil , danstan ve zayıflamadan çıktı.

Vucud geliştirme federasyonundan Fitness Antrenörlüğü eğitimine başlıyorum bu ay. Eylül gibi de LvL-Up belgeseline başlıyorum.. Bütün vucudu komple bitkisel besinlerle epic tier'e çıkarmak niyetim..
Sosyal ağlarda paylaş

Valthon said:

Bireysellik != narsisistik kişilik bozukluğu

Özür dilerim süper kişilikleriniz arasında çok bozuk kalıyorum da... Her hangi bir konuda bir post attığıdam 10-30 hadsiz bir anda saldırmasa ben de bu kadar sert bir dile geçmem.. Gösterdiğiniz muamelenin karşılığını alıyorsunuz... AYrıca bu kadar sevesliyseniz internetten hiç görmediğiniz kişilere psikolojik tanılar koymaya cidden harcanıyorsunuz forum kenarlarında...
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

güzel güzel...
elinde bi meslek, bişi olsun

Evet şuan LvL-Up bireysel seanslarında mental , duygusal ve spiritüel antrönörlülüğün yanına fiziksel antrönörlük eklersem mantıklı bir hamle olacak... Hani şahsen hiç umrumda değildi herhangi bir sertifikamın olması fakat federasyondan sporla alacağım belgeler en azından belgesel sürecim çok işe yarayacağı gibi... Seanslarda zaten hali hazırda basit dövüş sanatları trickleri öğretiyordum ve formunu kaybetmiş olan kişilerin formlarını toparlaması için motive ediyordum .. Şimdi dileyenlere fitness antrönörlüğü ile ekstra hizmet kapsamımı genişletmiş olacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

Aruzyon said:

ad3m said:

Six pack çıktı mı noyan? Bi ara kasıyordun hatırladım bak.

Çıkardım bi ara fakat spordan değil , danstan ve zayıflamadan çıktı.

Vucud geliştirme federasyonundan Fitness Antrenörlüğü eğitimine başlıyorum bu ay. Eylül gibi de LvL-Up belgeseline başlıyorum.. Bütün vucudu komple bitkisel besinlerle epic tier'e çıkarmak niyetim..

Epic tierdan kasıt nedir? Bi goal body foto atsana. ayrıca bitkisel ne ya bi adana yemeden yaşamak (td)
Sosyal ağlarda paylaş

Aruzyon said:

ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben senin alerjin olusmus ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ...

OK. Hadi Noyan git burdan. Ya da dur kitleyeyim su gerzek topiklerini, sonrasinda bakalim herhangi bir konuda herhangi faydali bir yorumun olacak mi gorelim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...