Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oluk Oluk Enerji Akacak.. Siyasete Atıldım

Aruzyon

Öne çıkan mesajlar

Seçim vaadi olarak üniversite mezunu olup , iş güç kariyer kasarsanız ve anneniz babanız sizi evlendirmediyse , hatta evlenip çok zengin olup ferrari alıp yine de mutlu olamıyorsanız üzülmeyin. Yeni Türkiyede hepinizi harika hissettirecek tutku enerjimi alan etkisi yapacak şekilde Ülkeye salarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Certhas said:

Peki neden sana oy vermeliyiz? Meclise girdiğinde neler yapacağına dair planların var mı?

Maneviyat algısında yozlaşmayı pragmatik bir yaşam severliğe dönüştüreceğim.

Ülke sınırları içinde doğaya zarar veren tüm hes ve maden uygunsuzluklarına el atacağım.

Eğitim sistemini sadece sektöre ileri düzey şablon köle yetiştiriciliğinden çıkarıp yeteneklere keşif imkanı sağlayan ve insiyatif özgürlüğünü körükleyen bir sisteme geçiş sağlayacağım.

Çalışma ödemelerini saat bazlı ödeme sistemine geçirip evden çalışma ve üretme imkanı sağlayan iş questleri ile işsizliğin önüne geçip bireysel ve toplumsal ferahı arttıracağım.

Spor alanında dominant sektörel futbol organizasyonları yerine bir çok farklı yeteneklerin geliştirilmesi ve uluslararası turnuvalarda yer alışlarını kolaylaştıracak sponsor sistemlerini aktivize edeceğim.

Zorunlu askerliğin yerine paralı askerlik ve kamu hizmeti görevleri koyacağım.

Şifa ve keyif verici sağlıklı bitkisellerin yasallaştırılmasını ve endüstriel ve ekolojik faydalar sağlaması adına çalışmalar yapacağım.

Nükleer santrallerin ortadoğuda türkiye üzerinde bulunmasının risklerini belirtip yerlerine yenilenebilir enerji kaynaklarının geliştirilmesine destekleyeceğim.

Maruz kaldığımız araplaştırılma sürecini tersine çevirip milli ve kültürel değerlerimize sahip çıkmanın bilincini arttıracağım.

Etnik köken tartışmalarına son verip melez uygarlıklar merkezi Yeni Türkiye daha yaşanabilir bir yer kılacağım.

Çünkü buna değer...
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

HERKESE BENDEN KARI desen buralar yunusçuyla dolar taşar

Hayır Aras seçmen seçimi konusunda hassassım. Hazıra konmak isteyen pasifistler değil enerjisini kullanmaya dair bir arzu duyan yunuscularla dolup taşşın istiyorum buralar.

İstiyorum ki herkes enerjisini kullanmayı öğrenmeye heves etsin. Enerjiyi çözen seksi de çözüyor. Niye çakma çukma kadınları etkileme ve sahip olma uğraşları yerine direk samimi enerjiyle tensel uyuma ve doyuma ulaşmayalım ki ?
Sosyal ağlarda paylaş

ZaugnaKhaldun said:

ZaugnaKhaldun said:

ya bi siktir git noyan allahını seversen

arkada kalmasın

Böyle konuşunca bir hüloğcudan farkın mı kalıyor ? Demokratik bir ülkede seçme ve seçilme hakkını ilk defa aynı anda kullanarak kendi kendini seçen biri oluyorum.

Kuyrunu yiyen yılan : Ouroborus ... Enerjinin dönüşünü hissedebiliyorsan eğer şimdi önden ya da arkadan istediğin yerden çektrip gidebilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Aruzyon said:

ivy said:

Parti başkanısın galiba, 'yapacağım', 'koyacağım'

Ne güzel bir ülke oldu burası böyle ya, oh.

bir soru soracam özellikle sana.

RTE ve Akp hükmeti yerine Noyan ve Siyasal Yapılanması olmasını tercih eder miydin ?

Kesinlikle tercih ederdim.

Sosyal ağlarda paylaş

Aruzyon said:

Certhas said:

Peki neden sana oy vermeliyiz? Meclise girdiğinde neler yapacağına dair planların var mı?

Maneviyat algısında yozlaşmayı pragmatik bir yaşam severliğe dönüştüreceğim.

Ülke sınırları içinde doğaya zarar veren tüm hes ve maden uygunsuzluklarına el atacağım.

Eğitim sistemini sadece sektöre ileri düzey şablon köle yetiştiriciliğinden çıkarıp yeteneklere keşif imkanı sağlayan ve insiyatif özgürlüğünü körükleyen bir sisteme geçiş sağlayacağım.

Çalışma ödemelerini saat bazlı ödeme sistemine geçirip evden çalışma ve üretme imkanı sağlayan iş questleri ile işsizliğin önüne geçip bireysel ve toplumsal ferahı arttıracağım.

Spor alanında dominant sektörel futbol organizasyonları yerine bir çok farklı yeteneklerin geliştirilmesi ve uluslararası turnuvalarda yer alışlarını kolaylaştıracak sponsor sistemlerini aktivize edeceğim.

Zorunlu askerliğin yerine paralı askerlik ve kamu hizmeti görevleri koyacağım.

Şifa ve keyif verici sağlıklı bitkisellerin yasallaştırılmasını ve endüstriel ve ekolojik faydalar sağlaması adına çalışmalar yapacağım.

Nükleer santrallerin ortadoğuda türkiye üzerinde bulunmasının risklerini belirtip yerlerine yenilenebilir enerji kaynaklarının geliştirilmesine destekleyeceğim.

Maruz kaldığımız araplaştırılma sürecini tersine çevirip milli ve kültürel değerlerimize sahip çıkmanın bilincini arttıracağım.

Etnik köken tartışmalarına son verip melez uygarlıklar merkezi Yeni Türkiye daha yaşanabilir bir yer kılacağım.

Çünkü buna değer...

Bana karı ayarlarsan oy veririm. Bak Davutoğluna baş vurdum artık kim elini çabuk tutarsa oyum ona.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...