Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ekim ayı masaüstünüz

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

engellediğin birşey yok, yer kaplıyorsun gereksiz sadece. forum kuralları uygulansa şu an bu tartışma yaşanıyor olmazdı, hiçbir sınır dahilinde değil yaptıkların. trolleme ve sataşmadan, hırgür çıkarmadan ibaret.

elinde olmadığı belli oluyor zaten, normalde bir insan içinde biriktirip yıllar sonra kusmaz şöyle anlamsız bir şekilde. "benim tartışma dediğim şeyleri tartışmışlardı, unutulmuş gitmiş olabilir ama ben unutmadım!" diye patlamışsın resmen.

gelişigüzel insanları aşağılayıp kendini tatmin ediyorsun işte, biff tannen tier lakırdıları "acaba mcfly gerçekten tavuk diye mi alınıyor hmm" diye sunmak sandığın kadar sofistike bir aldatmaca değil. hemen hergün yapılıyor buralarda.

"sam'e şöyle çamur atmıştım" senin hayatında hatırlanacak önemli anlardan olabilir ama benim için "forumdaki ortam bozuculara had bildirmek" hafızama yer edecek birşey değil, senin nickin bonecrusher'ın doom 3 fotoşopunu anımsatıyor sadece, sonra mesajına bakıyorum "haa bu o millete sataşan adamdı" diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

dur tamam o kadar da iğrenç biri değilim.

bu kadar gereksiz bi tartışma yapmış olmanızdan çok etkileniyorum hepsi bu. yani ne bileyim. ne gerek var. atan atsın işte arkaplan resmini off. bu yüzden oturdunuz tartıştınız böyle kavga falan çıktı ya.

gıcık olduğunu bildiğim için de damarına basıyorum her seferinde. kartopu etkisi de yaptı biraz tabii. kafamda yahu bu adam ne gereksiz bişeyden tartışmıştı diyip sana gıcık oluyorum sonra da sarıyorum işte. hatta düşündüm de senden başka bu kadar benden rahatsız olan yoktur heralde benden lol.

gelişigüzel insanları aşağılayıp tatmin olma lafı bayağı yanlış ama tabii şuan böyle düşünüyor olmanda haklısın o yüzden oturup çok da savunmayacağım kendimi. ama her fırsatta kişisele falan açılmış her topiğe gerizekalıca 2-3 kelimelik post cevap atıp o dediğini yapanlarla kavga etmiş biriyimdir bu forumda. neyden bahsettiğini biliyorum.

neyse daha fazla yazmayayım. geri adım atıyorum R yapıyorum şuan. şu cümlem taunt etkisi yaratmasın üstünde bu kadar kötü bi etki bırakmak değildi amacım. hatta sen bu kadar ciddi cevaplar vermesen şakalaşma boyutunda kalırdı bu. tabii önceki yıllarda olabilecek bişeydi bu. yani bi de ne bileyim birine seks yapamıyor demek komik bence.

neyse zeytin dalı uzatıyor, zamanında kaede'ye hazırladığım son şakamı yaparak buradan gidiyorum. herhalde bahsettiğin kadar orospu çocuğu olsam kaçmazdım tartışmadan. -_-

forum hata veriyor. bye.

http://i11.photobucket.com/albums/a181/karabuz/Paticik/3084273f-996d-4d96-b8aa-bef3b02a7241_zps85btn7k0.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

ya abartmasan ben de oturup seninle böyle paragraf paragraf tartışmam. fikrin olur, anlaşamayız hadi tartışırız bunu 20 yıldır yapıyorum neredeyse net forumlarında ama "bu konuda tartıştığınız için bu lafları yiyeceksiniz, hazır mısınız çocuklar" diyen insanlar görmüyorum, anlamlı da bulmuyorum yani. tv'de kanal çevirirken "bak ne saçma bu yarışmalar yani bunlarla uğraşılır mı, izlenir mi" diye oturup hayıflanmak gibi birşey. çevir kanalı madem yani.

sana kişi olarak gene bir garezim yok, milletin tartışmasına fikrin yoksa karışma yeter yani zor birşey değil istediğim. fikrin varsa da tartışırız gene np.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

Böyle bir mantığım olduğunu nereden çıkardın. Kendi kendine çıkarımlar yapıp bunları yalanlayarak dikkatimi dağıtmaya mı çalışıyorsun?

Günün çok büyük bir bölümünü bilgisayar başında buradan dolaylı olarak da paticikte geçiriyorum.

Bütün işim işsizlere ayar vermek değil, ben de bir işsiz tadında yazıyorum bu foruma. Herşeyden önemlisi işsizleri rahatsız edici bulmam, senin "garip"leri bulurum. Hah lafın gelişi abi işsiz misiniz dediysem onu da bu şekilde algılamamışsındır inşallah.

Forumdaki insanlar masaüstlerinden screenshot almayı bırakıp direk arkaplan resimlerini atmaya başladılarsa bu çoğunluğun kolayına gelmiştir. Buna gelip arkadaşlar lütfen arkaplanlarınızı atın simgelerinizi de görmek istiyorum güzel adetlerimizi bozmayın diye mevzu çıkarmak işsizin değil, garip bir adamın yapacağı şeydir. Bırak insanlar için burası bir elenmiş, beğenilmiş wallpaper merkezi olsun? Ne var bunda?

Sen de çok garip birisin. O yüzden seninle uğraşıyorum. Bilgisayar oyunlarında ottan boktan konularda tartışanlarla da uğraşıyorum, İslam'ı barış dini sananlarla da tartışıyorum.

Hepsini olmasa da zamanımın çoğunu acaip huylu insanlarla uğraşarak geçiriyorum, yaşasın, işsiz değilim.

Yanniz *gercek* islam baris dini hakkaten
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

sekssiz diye giriştiğim 1-2 adam var işte yıllardır. onlardan en çok geri dönen sen olduğun için hiç usanmıyorum. elimde değil. mesela kaede'ye falan da çok sarardım. adam siktir lan derdi. ben de sen siktir lan derdim ve biterdi.

Kaede cok guzel siktir ceker
haftada 3-4 kere yedigimden biliyorum.
Neyse ayvayi yedi o zati taktilar tasma... yani yuzugu parmaga
Sosyal ağlarda paylaş

SenariouS said:

Black-ice said:

sekssiz diye giriştiğim 1-2 adam var işte yıllardır. onlardan en çok geri dönen sen olduğun için hiç usanmıyorum. elimde değil. mesela kaede'ye falan da çok sarardım. adam siktir lan derdi. ben de sen siktir lan derdim ve biterdi.

Kaede cok guzel siktir ceker
haftada 3-4 kere yedigimden biliyorum.
Neyse ayvayi yedi o zati taktilar tasma... yani yuzugu parmaga

evet son laf attığımda kız mız ne anlar diye nişanlıyım ağzına vururum falan demişti.

diyemedim ki benim dediğim daha iyiydi diye -_-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...