Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pokemon Go

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

ohyeah said:

ohyeah said:

Abi ben bişeyi anlamadım yalnız. Herhangi bir pokemonun xs-xl olması neye bağlı? Ayrıca hayvanı power up yaparak gidip evolve yaparsak sonunda farklı birşey oluyor mu? Yani bakıyorum vapereon( isim yanlış olabilir) 1500 lük olan da var 1000 olan da. Bu neye bağlı?

Abi bilrn var mı?

pokemonun üstündeki kadran gibi şey var
o yüzdede kalıyo evolveladıgında
o yüzden bekleyip yüksek yüzdede bulmak gerekiyo ki gereksiz dust harcama power up için (saçma sapan 3-5k oluyo çünkü bi süre sonra)

o kadran da sen lvl atladıkça cap'i genişliyo senin yüzden düşüyo tabi CP aynı kaldıgı için

Fistan said:

tracking bozuk bende hep 3 adım gösteriyor

serverlara çok yük oluyo live tracking diye kapattılar bi süreliğine
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

Xenocide said:

sipeyskeyk said:

abi mükemmel bir yer buldum. izmir - bostanlı.

http://i.hizliresim.com/QMd7Oj.png

2 tane dip dibe 3 lü pokestop var, sürekli lure basılı akşamüzerinden başlayarak.

Gittim bugün çimlerde 1 saat oturdum onlarca yakaladım.

dün akşam burdaydım 2 saat oturduk o üçlünün ortasında. 1 lure ben attım onun harici gece 3'e kadar luresuz kalmadı sdfg

o sağdaki gyme 1500lük snorlax koyanın da ak
takılalım mı la bu akşam 2 de bira alırız ssfsf. Kaçta gittin ki? Biz bir ara 3 tane uzun saçlı elemanın yanına gittik siz miydiniz yoksa

Kenke bu aksam planim var da yarin aksam muhtemelen yine oralarda olurum, dun aksam ordaydim ama yanimizza biri geldi mi hatirlamiom dkf ben bi ara parkta bi alan vardi orda arkadasin motoruyla 360 cizip duruyodum ogrenmek icin eger orda idiyaen gormusundur kesin gece gece saglam kafa silktim cunku hahah
Sosyal ağlarda paylaş

mulgear6 said:

serverlara çok yük oluyo live tracking diye kapattılar bi süreliğine

Google maps apisinden kaynaklı falan diyorlardı reddit'te.

Bu arada tracking bir nebze çalışıyor. Her ne kadar 3 pati gösterse de, listeye baktığınızda 9 pokemon görünüyor.

1 2 3
4 5 6
7 8 9

çevrenizdeki pokemonların uzaklığı yakından uzağa bu şekilde sıralanıyormuş. 1 en yakın, 9 en uzak.
Sosyal ağlarda paylaş

mulgear6 said:

pokemonun üstündeki kadran gibi şey var
o yüzdede kalıyo evolveladıgında
o yüzden bekleyip yüksek yüzdede bulmak gerekiyo ki gereksiz dust harcama power up için (saçma sapan 3-5k oluyo çünkü bi süre sonra)

o kadran da sen lvl atladıkça cap'i genişliyo senin yüzden düşüyo tabi CP aynı kaldıgı için

Abicim yüksek yüzde nedir? Xs vs onlar mı anlamadım ki
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

Aceace said:

öeah..

Darbe girişimine kadar yürüyodum ne güzel. Geceleri buralar sakat oluyor diye çıkmamaya başladım. Artık GPS takılıyorum valla. Banlarlarsa da banlasınlar.
Neresi burası pampiş?

Mezarlık. Pokestoplar da mezartaşı. Ciddiyim.

https://www.google.com.tr/maps/place/45%C2%B001'52.8%22N+93%C2%B019'09.6%22W/@45.0313448,-93.321532,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x0:0x0!8m2!3d45.031341!4d-93.319338

Lokasyon burası.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...