Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pokemon Go

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

Kanuni said:

Absolut said:

Peki güvenli bir nane mi? Yani google acountu girmek gerekiyor malum.

ben telefonla ikincil guvenlik uyguluyorum, telefonsuz ve sms siz giremezsin zaten accounta. yani isim sifre calinsada ise yaramiyor.

diye dusunuyorum :D

bu güvenlik ayarını nerden yapıyoruz?

buldum, sms olayını açtım.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Başka ülkeye gideceksen derken fiziki anlamda mı yoksa bu naneyi kullanarak mı gitmekten bahsediyorsun. Yani illa ki yurtdışına çıkacağım fiziki olarak.

bu olayı yaparak hocam. mesela istanbulda oynayıp 10 dakka sonra bide amerika bakayım dersen soft ban atıyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

3 gündür açmadım ben ya. patch falan gelse de oyun biraz eğlenceli hale gelse. gym e dadanma dışında bir eğlencesi kalmadı. rare olanları evolve etmek üzereyim, ondan sonra bir şey kalmıyor zaten.

grind is real bu arada oyunda. 200 küsür zubat, 150 güvercin yakalamışım. rare olanlara baksan toplamda 20 değil yani. gezerken rare çıksa bari. gezerken zubat çıkması sürekli olarak bayıyor belli bir yerden sonra. exp gerektiği içinde toplamak zorundasın. ana exp kanalı toplamak ve evolve çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun güzelliği dolaşmakta yakalamakta falanmış demek ki.

Evden beşiktaşı turladım ne var ne yok topladım 1 saatte level 7 oldum. Gayet sıkıcı böyle. Oyuna biraz renk gelmesi lazım , pokemon toplayarak level atlamak dışında bişi yok.

Aslında şu eski gameboy oyunları gibi bir oyun olsa bu google map ile beraber , muhteşem ötesi olurmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...