Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pokemon Go

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

Eğer gym senin takımındaysa 2 ihtimal var , eğer level yetiyorsa (her gym levelı = o kadar trainer ) o zaman boşsa girebiliyorsun , yok diyelim gym level 2 (benim öyleydi) kendi takımın olsa bile savaşıyosun , karşı taraf kazanınca gym xp kazanıyor , level 3 olunca 3. yer açılıyor ve gri/takım rengi beraber oluyor , hop giriyorsun sende 3. olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

Gidebiliyosun , her gün belli saat var , o saatte eğer o gymde sen varsan coinler sana geliyor. Öyle 24 saat gymde kalmalı pokemonun diye bir geyik yok , atıyorum saat 21:00'da pokemonun gymde olması mı lazım? 20:55te ele geçir , 21:05te elinden alınsın , yine o coinleri sen alıyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

ben gymde kapışma olayını çözemedim, onu anlatan bir yazı falan var mı?

bir tane golduck yakaladım tekirdağ sahil kenarında, 320 cp falan. gyme baktım abi golbat koymuş 500lük yinede meraktan girdim, golduck seçtim. golduck ile birlikte 3-4 pokemonumu daha tokatlayıp gönderdiler beni. pvp sırasında ne yapmak gerekiyor tam olarak? tıkladım durdum sonra da ütülüp encük gibi eve döndüm, hevesim kaçtı.
Sosyal ağlarda paylaş

patrickstar said:

ben gymde kapışma olayını çözemedim, onu anlatan bir yazı falan var mı?

bir tane golduck yakaladım tekirdağ sahil kenarında, 320 cp falan. gyme baktım abi golbat koymuş 500lük yinede meraktan girdim, golduck seçtim. golduck ile birlikte 3-4 pokemonumu daha tokatlayıp gönderdiler beni. pvp sırasında ne yapmak gerekiyor tam olarak? tıkladım durdum sonra da ütülüp encük gibi eve döndüm, hevesim kaçtı.

lunaparkın orası nefis ya, haftasonu gelirsem eşimi lunaparka götürücem kısmetse :D
Sosyal ağlarda paylaş

Lancelion haklı ama bi tık benimde haklı olduğum konu var.

Bir gym'e girdin diyelim , aldın 10 coin , sonra 21 saat cooldown var , ama o cooldonw sırasında gym senin olmak zorunda değil, 21 saat dolmadan 2 dakika önce veya dolduktan sonra farketmez eğer yine gym ele geçirirsen yine 10 coin, yani sadece 21 saatte bir coin alabiliyorsun kısmında Lancelion haklı ama 21 saat boyunca o gym senin elinde kalmak zorunda değil , arada başkası alıp sen geri alırsan baştan başlamıyo 21 saat.
Sosyal ağlarda paylaş

E zaten Lancelion öyle bişey dememiş ki elinde kalması gerekiyor diye.

ama elinde 5 tane gym var ise 50 coin alıyorsun, yazdığı şey baştan sonra eksiksiz doğru.

senin yazdığında sanki o gym'den coin almak için belli saat var o saat dışında alamazsın anlamı çıkıyor.

1'den fazla gym konusunda ise bişey dememişsin
Sosyal ağlarda paylaş

Peregrin said:

peki program acik halde mi yurumem lazim yumurtaya rabbimin can verebilmesi icin?

kardeşimin teli kullanarak yaptığım gözlemlerde (benim s3'te çalışmıyor) tam doğru ölçüm yapmıyor, kesinlikle oyunun açık olması gerek, ve dairesel bir hatta yürümek olmuyor, mesela açtım evde 2km yürüdüm olayı yok.

belirli bir yer değiştirmeye sahip olman gerek. yürüdüğüm mesafeden baya az hesapladı cunku.
sanki checkpoint noktaları varmış gibi, belki doğrusal hat olarak hesaplıyor belli zamanlarda bilmiyorm ama 1e1 yürüme değil.

adım sayar uygulaması gibi sallayarak kandıramıyorsun, gps üstünden ölçüyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...