Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

DoruK

Öne çıkan mesajlar

Aceace said:

Pekii Hearthstone'da da boyle render mender mi yapiyor?asdddf
Calisan bir replay sisteminiz var. Dua edeceginize kufrediyosunuz. Basit bir kart oyununa 2015 yilinda haaaaaala replay koyamadilar. Ne Trolden videolari heba oldu bu yuzden.

yok o heartstone'u sıkılırken yaptıkları için osuruktan oyun motoruna sahip olmasıyla ilgili. bakma böle güzel oynanıyo falan oyun receptive böle şekiller yapıyo arada falan ama motor cooook ilkel
Sosyal ağlarda paylaş

Tori said:

bu medic nerf omgwtfbbq diyenleri haftaya görücem ben

- DIROPŞİP BASIYOM BİNMİYORLAR DAHA DA GELMEM DAVOSA ÇOK MAL HERO

- ILLIDANA DRONE BASTIM HS ÇEKTİ AMİNYUM ÇOK SALAK HERO

- COMBATTA KENDİNİ HEALLAYAMAYAN SUPPORT MU OLUR LELE BLIZORT NE BİÇİM HERO

nigger_of_sand special: D'YE BASIYOM KENDİNİ HEALLAMIYOR MEPHEK VAR

RAKIPTEN KACIYORDUM TOP ATTI RAKIP USTUME DUSTU

BUTCHERIM BENI HEALLAMADI ARTHASI HEALLADI

HEALER SUX 5 KISININ ORTASINA DALDIM BENI AYAKATA TUTAMADI REHGAR DAHA IYI

DROPSHIP ACTI RAKIP CORE A UCURDU

TEAMFIGHT ORTASI DROPSHIP ACTI KALDIRAMADAN PATLATTI RAKIP HERO SUX
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

Aceace said:

Pekii Hearthstone'da da boyle render mender mi yapiyor?asdddf
Calisan bir replay sisteminiz var. Dua edeceginize kufrediyosunuz. Basit bir kart oyununa 2015 yilinda haaaaaala replay koyamadilar. Ne Trolden videolari heba oldu bu yuzden.

yok o heartstone'u sıkılırken yaptıkları için osuruktan oyun motoruna sahip olmasıyla ilgili. bakma böle güzel oynanıyo falan oyun receptive böle şekiller yapıyo arada falan ama motor cooook ilkel

Yav ne farkeder. Nasa Marsta su buluyo. Blizzard 2 yilda bir replay eklemekten aciz.

Neyse konuyu derail ettik. Sam gelmeden kacalim.
Sosyal ağlarda paylaş

Tori said:

bu medic nerf omgwtfbbq diyenleri haftaya görücem ben

- DIROPŞİP BASIYOM BİNMİYORLAR DAHA DA GELMEM DAVOSA ÇOK MAL HERO

- ILLIDANA DRONE BASTIM HS ÇEKTİ AMİNYUM ÇOK SALAK HERO

- COMBATTA KENDİNİ HEALLAYAMAYAN SUPPORT MU OLUR LELE BLIZORT NE BİÇİM HERO

nigger_of_sand special: D'YE BASIYOM KENDİNİ HEALLAMIYOR MEPHEK VAR

QQ'yu kes diyen adama "medic oynayacağım zaten" diye verdiğim cevaptan sonra nasıl dalga geçerim diye kara kara düşünüp de şu senaryoyu mu oluşturdun? Peki o zaman medic'in summoning stone diye bi ultisi olsun, takımdaki herkes elini bastığı zaman düşman coru çöksün. Takımda elini basmayacak kadar kötü takım oyuncuları olduğu zaman da bu ultinim OP olmadığı yönünde bahane olarak kullanılsın.

Esprileriniz dalgalarınız "lisede sınıfın dalga geçeni" tierından öteye gitsin bari ama o da yok. Benim suçu maphacke atan bir whiner oldğuma yönelik asılsız iddiaların debunk olurken ortadan kaybolmana rağmen muhtemelen dalga floodının arasında eriyip gideceğini düşünerekten yine rötuşlamışsın oraya.

Mecbur musunuz arkadaş birinin pozisyonu zayıf gözüktüğü anda illa diş geçirmeye? Ne birine sövdüğüm var ne de bi yandan oyunda değerli saatlerimi harcayıp blizzordun yapacağı iş anca böyle olur diye qqluyorum, adam gibi yapıcı bir şekilde düşüncelerimi ifade etmeye çalışıyorum. Bilmediğim konularda biliyor gözükmeye çalıştığım da yok. Pati iyi hoş da bu hakim lord of flies psikolojisi çekilmiyor bazen.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

o nerf yetmeyecek ki. şimdiki nazeebo tabelasını düşünün, 10%-15% düşüş olsa başka bir şey seçtirir mi? HL popülerliğinde değişen bir şey olacağını sanmıyorum.

bence de popülerliği değişmeyecek fakat lvl16'dan sonra örümcekler çılgınlaşıyor, tank olmayan herolara %30-40 arası dmg yapıyor ve yapman gereken tek şey rakip heronun yakınına bi yere örümcekleri sallamak sonrasında yapışıp bırakmıyor. dün 6-7 oyun oynadım sanırım ortalama uzunlukta bir oyunda 100k+ hero dmg yapıyorum ve en yakın assassine en az 15-20k fark atıyorum, yenildiğimiz oyunlar dahil. bunun biraz azaltılması gerekiyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...