Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

DoruK

Öne çıkan mesajlar

şimdi streamleri izliyorum da gerçekten bir değişiklik lazım medic ultisine örneğin dragon shire haritasında dk12'de team fight kazanıp (25 sn civarı respawn) keepler dururken direk ulti ile arkaya gidip fort alıyoralar ve duvarı kırıp geri dönüyorlar. kesinlike bir değişiklik olacaktır diye düşünüyorum.

@Laurelin

kule, fort vs vurabiliyor ama indirmek için yeterli değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Çıkmadığına göre ağlıyor da olamayız diyorum işte, daha bize bir zararı dokunmadan nasıl ağlayım? Belki ben medic oynayacam, OP özellikleri oyundan aldığım zevki azaltacak diye konuşuyorum?

http://forum.paticik.com/read.php?34,7236402,8121011#msg-8121011

Bak karakter müjdelenmeden 1 ay önce demişim "keşke çıksa" diye. O dropshipleri de ben çağıracağım yani bana hava hoş.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

Nigger_of_the_sand said:

Replay'in böyle olmasının avantajı nedir? Maçın 32. dakikasındaki bir olaya bakabilmek için hayatımdan 4 dakika harcamak zorunda olmak sinir bozucu bir olay. Bize sağladığı avantaj nedir de compensationu bu?

compression

ortalama dota 2 replayi dakka basına 1mb gibi bişi internetten bulduğum bilglere bakınca mesela.

hots replayi 500-800 kb arası.

biri sanki video kaydeder gibi prerender edilmiş bi data kaydediyo, öbürü sadece komutları ve sonucları kaydediyo acınca render alıp gösteriyo. aradaki fark bu.

Pekii Hearthstone'da da boyle render mender mi yapiyor?asdddf
Calisan bir replay sisteminiz var. Dua edeceginize kufrediyosunuz. Basit bir kart oyununa 2015 yilinda haaaaaala replay koyamadilar. Ne Trolden videolari heba oldu bu yuzden.
Sosyal ağlarda paylaş

bu medic nerf omgwtfbbq diyenleri haftaya görücem ben

- DIROPŞİP BASIYOM BİNMİYORLAR DAHA DA GELMEM DAVOSA ÇOK MAL HERO

- ILLIDANA DRONE BASTIM HS ÇEKTİ AMİNYUM ÇOK SALAK HERO

- COMBATTA KENDİNİ HEALLAYAMAYAN SUPPORT MU OLUR LELE BLIZORT NE BİÇİM HERO

nigger_of_sand special: D'YE BASIYOM KENDİNİ HEALLAMIYOR MEPHEK VAR
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...