Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

DoruK

Öne çıkan mesajlar

Blizzard niye client kassinki? Kisa zamana kadar en buyuk gelir kapilari olan wow 90larin sonundan kalma kiytirik bir motor ile calisiyor hala, tweaklerler en kotu sifirdan engine hayatta kasmazlar ki wow un dandrik engine yuzunden kendileri bile agladi senelerdir istedigimiz seyleri yapamiyoruz diye, flyingin sorunlu ve bayik olmasinin sebebi, 2015 de hala AI pathing ve terrain sorunlari olmasinin sebebi bu, mmo yapiosun 3D ama 2D motor kullandigindan Z hesabi yapamiyor oyun. Raid yaparken dilimde tiy bitmisti aoe den zipliyarak cikmayin diye, oyun havada olunca kordinat hesabi yapamadigindan oyuncu kendisini ekranda havada ve kacarken gorduguchalde hala eski yerinde gorup ona gore damage heaabi yapiyordu. Farkli skill ve mekanikler koyamiyorlar o yuzden, dk larin grip skilli ilk geldiginde gemide duran bir adama attitinda koordinat hesabicyapamiyan motor sacmalayip dunyanin obur ucunda olan safe 0.0 a teleport etmeye kasiyordu lol

Hots gibi kucuk para kirma oyununu hayatta duzeltmezler veya yeni motor yapmazlar, sunu bile kac senede sc2 motorundan zor devsirdiler, maphackler filan aynen geldi sc2 den, riot in kac sene once yaptigi birsuru seyi hala yapamiyorlar spectate olsun, ana sayfada turnuva hedesi olsun filan ki heart of the swarmda olan cogu ozelligi bile aktarmadilar daha clanlardi, ana sayfadaki haber kismi idi filan. Koskoca bu kadar iyi ve potansiyeli olan oyuna cash grab projesi olarak bakinca yonetim bole oluyor. Loading screenlerde herolari gosterme olayini bile daha yeni koyuyorlar lol
Sosyal ağlarda paylaş

ben hots'dan bahsettim, arya'ya hitaben yazmadım. oyunun pathing'i baya kötü. iyi olduğunu iddia etmen bile saçma yani çünkü bariz gözle görülür kötü.

w3'de dota oynarken ben böyle sorun yaşadığımı hatırlayamıyorum, lol oynamadım ama diğer hemen her mobayı denemişimdir. smite, hon, dota, dota 2 hiçbirinde böyle bir problem yaşamadım. bunu başarmak takdiri hak ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

valla bende oynuyorum gayet iyi pathing, bi örnek verirmisinzi neresi kötü.

ömrüm billah rts oynadım bu motorda kadar iyi pathing veren baska motor görmedim.

hayır bide baktım iinternete yazıyorum bi sortun göremiyorum bu konuda.

wc3 falabn demişsiniz bide, hani milayr saat wc3 played timeımım olmasa inanıcam.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

hayır bide baktım iinternete yazıyorum bi sortun göremiyorum bu konuda.

https://www.google.com.tr/search?q=heros+of+the+storm+pathing+issues&oq=heros+of+the+storm+pathing+issues&aqs=chrome..69i57.4439j0j7&sourceid=chrome&es_sm=122&ie=UTF-8#q=heroes+of+the+storm+pathing+issues+site:us.battle.net

orada kabaca bir 50 sayfalık içerik var, farklı keywordlerle bir o kadar daha bulabilirsin
Sosyal ağlarda paylaş

girdim baktın onlara az once, dişe dokunur bişi göremiyorum. real time path selectiondan şikay etmek dısında bişi yok. 1 tane uniteniz var durmadan optimum path'i fog of war icindeki deişkenlere göre secerek buluyo bi gariplik yok bunda.

bir anlatırsanız sorunun ne olduğunu belki bende yasadım diycem am yok yani tıkır tıkır oynuyorum ben hiçb isıkıntım yok.

Hanı hiç rts tecrübem yok anlamıyorum o yüzden batmıyoda değil.

ayırca enin linktekiler iyice kötüymüş, benım bulduklarım yine iyidi örnekli falandılar. neden body block var falana gitmiş, move commadn diablo gibi olsun diyenler olmus
Sosyal ağlarda paylaş

öldüm bittim bir şey değilde, bazen hareket etmesi gereken şekilde hareket etmediği için olmaması gereken yerlerde kendini bulabiliyorsun veya kesin kaçabileceğin bir senaryoda zaman kaybettiğin için ölüyorsun falan.

A rotası müsaitken, 3 birimde gideceği yerine B rotasına girip 6 birimde gidiyor falan falan.
Sosyal ağlarda paylaş

bi karakter yönetiyorsunuz bir zahmet de kısa yolunu siz seçtirin ya huehue

valla bilmiyorum ben de pathing ile herhangi bir sorun yaşamadım daha, hani karakterin saçmaladığı veya alakasız yerlere gittiği bir durum olmadı nereye basıyorsam gidiyor en mantıklı şekilde,

ha combat sırasında sağ alta kaçarken sağ alta doğru tıklarken haritaya tıklayıp tekrar geri dönüp öldüğüm olmadı değil ama o benim mallığım das
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...