Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

DoruK

Öne çıkan mesajlar

Yıl 2015, hala replay sunamayan oyunun developerlarından ders çıkartın denmiş Blizzard'a, çok değişik :D Spectate neden sunmadıklarını açıklamışlardı, güvenlik ve performans trade off'u için, teknik bir sıkıntı yok yani. Path ve performans sorunlarına bir şey diyemiyorum, ben çok ender yaşıyorum, sık yaşayan sık yaşıyordur, doğrudur bir şey diyemeyeceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

Nigger_of_the_sand said:

Replay'in böyle olmasının avantajı nedir? Maçın 32. dakikasındaki bir olaya bakabilmek için hayatımdan 4 dakika harcamak zorunda olmak sinir bozucu bir olay. Bize sağladığı avantaj nedir de compensationu bu?

compression

ortalama dota 2 replayi dakka basına 1mb gibi bişi internetten bulduğum bilglere bakınca mesela.

hots replayi 500-800 kb arası.

biri sanki video kaydeder gibi prerender edilmiş bi data kaydediyo, öbürü sadece komutları ve sonucları kaydediyo acınca render alıp gösteriyo. aradaki fark bu.
Sosyal ağlarda paylaş

pathing sorunu çok bariz bir şekilde var. eğer orta/uzak mesafe noktalara komut verirsen, combatta canını verme ihtimalin de bir o kadar fazla oluyor. artık tamamen baby steps yürütüyorum bıngıl'ın dediği gibi.

çünkü arkamda 5 kişi varken, hemen az ilerideki fog'a tıklayıp, karakterin geri dönüp adamları öpmek için üstüne koşması gibi efsane olaylarla 3-5 kez öldükten sonra yaşanan sinir krizine tek çözüm kıkıkıkılik şoov.
Sosyal ağlarda paylaş

3 level fark atmışlar, core zaten %43 e inmiş, içerdeki 2 kule hariç kırmızı tüm kuleleri fortları kaybetmiş mavi de hepsi duruyor, üstelik mavi terror da spawn etmiş ve sen haritanın ortasından düşman core'a kadar koşmak yerine medic ultisiyi gitmeleri bu kadar tepki getirecekse ben daha girmem bu konuya asdfgh
Sosyal ağlarda paylaş

bildiğin sıçtım placementta. :D rank 7'ydim. 11'e attı. kaybettiğim maçlardaki mmr kaybı ile o kadar olur zaten. boşuna ağlamış millet. zilyon mmr sahibi olan adam ağlasın tabii. o haklı. ama geri kalanlar yaaaaniii....

yalnız 20 placement çok acımasız bir şey. hani her boka entrysi kolay olsun, millet kaçmasın falan diyorlar ya, HL requirementları o yüzden saçma düşük hatta. asıl bu 20 maç kaçırır bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...