Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone Deck Paylaşım Topici

Bonjo

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
GONDARCENGIZ said:

Quel-Thul said:

http://www.hearthpwn.com/decks/376421-reno-control-paladin-week2-of-hall-of-explorers

şunla bayaa eziyorum pala control isteyen bi denesin

upvote ayrıca pls :)

slyvanas,jones ve tuskar yerine ne konabilir

Hey Forsen, I want to play control warrior but I'm missing: Grommash, Alexstrasza, Harrison, Sylvanas, Baron Geddon, Shield Slam, Brawl, Naxx, and the Hearthstone game. Can you suggest replacements?
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Yok knight cok ise yariyor.

1. 7murlock yetmiyor bazen ve oracle gibi cop kartlar koyacagina knight atarsin 1 kartla 2 murlock kazanmis olursun (karttan tasarruf)

2. Bu deckte 2 tane anyfin var . Birincisinin yapamadigi otk'yi 2. Affetmiyor.
3. Early game de survive olmak onemli murlock knight'i goren direk oldurmek icin elinden grleni yapiyor (olurse olsun sana zaman kazandirmis oluyor)

@Vingthor

şahin abimiz sagolsun ama sığmadı -_-
Sosyal ağlarda paylaş

5 murloc nasi yetmiyo abi. Hepsinden 1er tane olsa 11 dmg finisher oluyor. Cok daha fazla kombo agirlikli oynucam dersen 1 tane +1 attack murlocu koyarsin. 6'dan fazla murloc zararli.

Ayrica murloc knight 2. Anyfinde yarar degil zarara neden oluyor. (Gereksiz yer kapladigi icin)

Ayrica sunu da dusun. Bu bir kombo decki ve kombonu sadece 10 manada yapabiliyorsun. Yetmezmis gibi komboyi calistirabilmen icin en az 3 karti daha onceden cekmis VE oynamis olman lazim. Oynadigin kartlar da tek basina oldukca kotu.

Salliyorum. Seni late game'e daha iyi tasiyacak ve kombonu gucsuzlestirmeyecek bir truesilver, Shredir, belcher, equilty, BoK, Aldor, Azure, healbot, humilty hatta seal of cempiyins falan filan mi istersin, yoksa sana sadece value over turn saglayacak ama kombonu bozacak bir kart mi?(4 mana 3/4 cok ciddi bir tempo kaybi) Bu deckin amaci value kazanmak olsa tiriyondan girip doomdan cikmis olman lazim.

Sus bakiim cevap verme. Dit dit. Agzina aci biber surerim:)
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Kombonun eline gelmesini beklemene gerek yok, kombo decki dahi sayılmaz. Burst var diyelm. Gadgetzanlı miracledan bahsediyorum bu arada.
Shaman ve hunter'a karşı zayıf. Secretard, zoo ve tempo mage'e karşı kötü hiç değil.
Ha düşük ranklarda %50 winrate'i geçemedim henüz gerçi ama öğreniyorum işte. (17'den 11'e cıkıp geri indim gibi bişi) Ufak tefek hatalar yalan ediyor direkt. Ama düzgün oynayabildiğinde acayip tatmin ediyor
Sosyal ağlarda paylaş

anlamadım, benim paylaştığım deste de mi edwin yerine malygos diyorsun yoksa standart malygos deckten mi bahsediyorsun?

mesela şu;

http://www.hearthpwn.com/decks/448465-malyrogue

(gerçi adam elinde thalnos yok diye kobald koymuş.)

Linktekinden bahsediyorsan yavaş abi bu. Hele bi de sinister strike'lı versiyonu daha da yavaş.
Sosyal ağlarda paylaş

Borlach said:

anlamadım, benim paylaştığım deste de mi edwin yerine malygos diyorsun yoksa standart malygos deckten mi bahsediyorsun?

mesela şu;

http://www.hearthpwn.com/decks/448465-malyrogue

(gerçi adam elinde thalnos yok diye kobald koymuş.)

Linktekinden bahsediyorsan yavaş abi bu. Hele bi de sinister strike'lı versiyonu daha da yavaş.

maylgos deck dediğin zaten senin paylaştığın deckin -leeroy+malygos -shadowstep +sinister 'lısı gibi bişey hemen hemen
tüm oyun gelişimleri çok benzer, leeroy'da shadowstep'le leeroy'u kombolaman gerekirken, malygos'da malygos'u atabileceğin ideal durumu yaratmaya çalışıyosun. ki 2 deck için de leeroy ve malygos hayati değil. daha ziyade auctioneer'i verimli kullanmayla ilgili miracle desteler.

maly varsa ona da bak hoşuna gider dedim sadece, yoksa bu daha iyi şu böyle demiyorum

deste şu: http://www.hearthpwn.com/decks/399252-malygos-miracle-rogue
-1 shiv +1 sinister yaparak oynuyodum ki superjj'in stream'ine denk geldim adam da aynı değişikliği yapmış.
1-2 gün sonrasında da belcher+loatheb'li versiyonu oynuyodu şimdi de o şekil deniyorum.

edwin craftlayacağım aslınd ama standart mevzusunu bekliyorum. yagut'un leeroy'lusunu da oynayacam bi ara. şimdi oynarsam canım edwin çeker önce bi miracle oynamayı tam çözeyim istedim :P

---

malygos druid de oynadım bi ara. yine aşırı zevkli oynaması ama malyrogue kadar viable değil kesinlikle
maly druid oynarken rakip kombo'ya göre tırsarak oynuyor falan sonra laps diye apışıp kalıyorlar o çok şukela oluyo eheh
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...