Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone Deck Paylaşım Topici

Bonjo

Öne çıkan mesajlar

Sezona kactan basliyosunuz legend oldugunuz zaman?

Rank 11-9 arasi zorlaniyorum ben hala ya. Bu ay cok iyi desteler de dizdim. Mechmage, secret/midrange pala ve combo druid, eksiksizler hep. Rank 16'dan baslamistim. Bir gun win streaklerle 10'a 9'a iniyorum sonra kartlarim kotu gelmeye basliyor ediyor kendimi gene 13'e 14'e gerilemis buluyorum. Rank 8'in ortasini gectim en son sonra gene 10-11'e attilar. Mehter yuruyusunden halliceyim ve sinirim bozuluyo tabi :d

5'e inebilmeyi istiyorum ama ya yeterinve ogrenemedim oyunu ya da paso aggro olmayan destelerle bir sezonda gecilmiyo o kadar rank :/
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
ahmedinejad said:

Bonjo said:

Bugün rank 4 den legend a ulaştırdı beni

Spyro'nun desteyide denedim ama 1 er secretla 2 mysterious çok lüks geldi.

Bu ay secret palalar konusunda hatim indirdim en iyi deck bu bence.

huzur bundaymış. 8 win streak oldu galiba rank 10'a indirdi beni. ruhumu satmış gibi hissediyorum.

mysterous gelene kadar tüm secret kartları elime geliyor sonra tırt gibi kalıyor, 6-7 mac yaptım resmen şans faktörü olsa gerek 2 legendry satıp 2 mysteros aldıgıma pişman oldum
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

Su deck eglenceli baya tavsiye ederim

http://www.hearthpwn.com/decks/341143-easy-ranks-sigmas-silence-druid-short-guide

(tu)
Kripp'in vardı benzer bir watcher druid decki, recombabulatorlü falan. Ondan yapacaktım bu sezon, bunu gorunce ılk buna bi bakiim dedim. Hem başarılı hem de süper eğlenceli. 18'den 13'e indim şimdilik sezonbaşı
Sosyal ağlarda paylaş

Hepsi ramli degil ama buyuk cogunlugunda 1 tane ram var.
Sikinti midrange Hunterin t4te boarda inebilecegi beastinin olmamasi. Zaten shredir+bmaster beast degil. E turn 5te midrange bir classin 3/3 koymasi "Well fought. I concede" demesine esdeger.

Mastikor ben bi daha shaman oynamam. Butun rngler aleyhime calisiyor. Kiblerin dragon mageinde oynamalar yaptim. Onla takiliyorum. Guzel oldu.(2ser sheep, chow ve en onemlisi doomsayer var) seversin sen de.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla dragon prieste karşı olan maçlarım bayaa zevkli geçiyor. t2'de indikleri 2/3 ve 2/4 tauntu tek doomsayerla patlatmak süper.

Masti; abi aynı oyunda 3 defa rng faili yaşadım. ilkinde crackle Imp Gank bossu alamadı, alamayınca adam bir gank boss daha indi. 2 sonraki turn, Thalnos+Storm attım. 2. gank boss'u yine kesemedim. Healing wave'de de bana Kıromagus geldi adama ise Malygos geldi....

Bi daha da Davos'a, pardon Orgrimmar'a gelmem.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...