Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone Deck Paylaşım Topici

Bonjo

Öne çıkan mesajlar

Jaraxxus olmadan iki doomguard'la demonlock yaptim oynamaya calisiyorum simdi. Acayip zevkli geldi henuz ogrenme asamasindayim ki o bile cok zevkli. Alexstrazsa craftlamayi sallayip freeze mage waryor falan demeden jaraxxusu da alip buna yogunlasicam galiba: )
Sosyal ağlarda paylaş

demonlock çogzel oldu diye hevesle sevinçle oynuyorum

meğersem dragon warlock diye de bişey varmış, malygos'lu, 2 kere denk geldi bugün. acayip iyi bir deck'e benziyor. warlock'un ucuz removal'larına (darkbomb-mortalcoil) +5 dmg eklenince kalıyosun resmen :/

BRM yok bende ilk wing hariç, altın biriktireyim bari artık bu dragon'lardan çektiğim yeter :D
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.hearthstonetopdeck.com/deck/4749/current/druid-ramp-tempo-storm

daha önce hiç druid oynamadım ciddi ciddi. şu üstteki decki yapayım diyorum. boom ve force of nature var zaten. 2 x ancient of lore, 1 azure drake ve 1 savage combatant eksik şu an.

tavsiyeler yada alternatifler nelerdir?
Sosyal ağlarda paylaş

sloth said:

selam

rank3-4 arası fena sıkışmış durumdayım. deck önerisine ihtiyacım var. secret paladin hariç. şimdiden teşekkürler

midrange pala. karşına en çok neler geliyorsa ona göre tech card koyarsan 1-2 tane, herşeye cevabı olan bi deck. patron ortadan kalktığı için şu an harika bence.

ben oynuyorum tauntsuzluktan yeniliyorum gibi geliyor yenildiğimde, 1 sludge veya 1 tane daha argus sıkıştırabilirsin aralara.
Sosyal ağlarda paylaş

Dragon priest ile frost mage'e karşı neredeyse %100 win istiyorsanız desteye 2 tane antique healbot koyuyorsunuz ve ne olursa olsun yere alex atana kadar kullanmıyorsunuz.

2 tane SWD yi de alex ve antonidas için saklıyorsunuz. Alex attığı tur healbot, kendi healın ile 25e çıkıyorsunuz ve alexi swd ile öldürüyorsunuz.

Aynısını antonidas sonrası gelen fireball combodan sonra yapıyorsunuz.

Bu aşamada zaten mage oyunu bırakmak zorunda kalıyor. 23 maçta tek oyun kaybettim. Onuda nasıl kaybettim hatırlamıyorum, heralde healbot ve swd gelmedi ele ya da healbotu panikledim erken attım falan.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk kez bu sezon oynadım. ve bu sezon hiç kompetetif bi kaygım yok. roga bişiler gelene kadar casual oynicam oyunu. öle baya yanda sürekli dizi açık oynadım. tek oyunum bile fokuslu değil hayvan gibi hatalar yaparak falan rank5'e kadar çıktım. legenda kadar muhteşem bi deck diyo herkes. legendda iş yapmıyomuş ama.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...