Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone Deck Paylaşım Topici

Bonjo

Öne çıkan mesajlar

Az önce Savjz oynuyordu. çok eğlenceli, oynaması zor olan bi deck. eskisi competitive değildi. şu anda healing wave ve elemental destruction ile yaklaşmış competitive olmaya. gadgetzan nerf'lendiğinde kırmıştım hepsini full refund için. şimdi gittim 100 dust'a kıyıp 1 tane gadgetzan yaptım. tavsiye ederim. ha savjz 2 tane destruction ile oynuyor, bende hem 2 tane yok, hem de ayrıca savjz kullanırken 2 tane fazla gibi geldi. elinde patlayıp duruyordu. ben de onun yerine 1 fire elemental daha koydum.

Sosyal ağlarda paylaş

fire elemental yanlış seçim bu arada. daha fazla minion koymaya gerek yok. ancestrall recall'da elinde extra minion'lar patlıyor o zaman da. çıkardım frost shock koydum. belki 2. earth shock da koyabilirim.

he ama control warriorlar nası yenebilir bu deck hiç bilmiyorum :D max damage2ı 40 civarı falan gibi. control warrior da 50 civarına rahat çıkar bu matchup'ta turn 16-17'ye kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

yok baya güzel olmuş ya. tek kötü matchup control warrior gibi duruyor. ilginç bir şekilde patron yendim mesela dün. toplamda 3-3 yaptım deckle. ama iki mağlubiyet çok feciydi, ilk 13 kartta 2 fireball ve 2 kill command çeken adamlara yenildim, elimde de heal varken.

tavsiye ediyom kartları olanlara, deneyin.
Sosyal ağlarda paylaş

Biraz heveslerini alsınlar bu kadar çok çıkmaz ilerde Secret Paladin

Farklı ve oynaması zevkli üstüne bir de iyi iş çıkarıyor genelde oynayanı çok o yüzden.

Bir de çoğunda tirion yok onu farkettim, yani Mysterious Challenger ve secret'ları koyuyorlar gerisini elde ne varsa
Sosyal ağlarda paylaş

Malygos pek hayal ettiğin gibi çıkmayacak söyliyim.

Mana 9 olmadan oyun bitiyor genelde olduğunda da elinde pek büyü kalmadığı oluyor büyüleri harcamıyım malygos'u koyunca harçıyım dersen durum kötüye gidiyor vs.

Uygun pozisyon çok nadir oluyor oldumu baya keyifli oluyor ama.
Sosyal ağlarda paylaş

hangisi o? bu mu? http://teamarchon.com/decks/view/69-backspace-chargadin
- - -
yeni başlayıp para harcamadan ladder'de tırmanmak, oyunu çözmek ve keyif almaya başlamak isteyenlere shockadin tavsiye ediyorum ben de. bu deck'le ilk sezonumda rank 9'u gördüm: http://www.hearthpwn.com/decks/273544-legend-on-a-budget-shockadin
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.hearthpwn.com/decks/321735-kolento-37-0-100-win-the-beast-is-unleashed

50 tane deck denedikten sonra en eğlenceli deckin bu olduguna karar verdim. bi de tavsiyeye ihtiyacım var. 1 tane lightbomb koymak istiyorum. swp ya da 1 cultist çıkartmam lazım. hangisi daha mantıklı sizce ?
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Az önce Savjz oynuyordu. çok eğlenceli, oynaması zor olan bi deck. eskisi competitive değildi. şu anda healing wave ve elemental destruction ile yaklaşmış competitive olmaya. gadgetzan nerf'lendiğinde kırmıştım hepsini full refund için. şimdi gittim 100 dust'a kıyıp 1 tane gadgetzan yaptım. tavsiye ederim. ha savjz 2 tane destruction ile oynuyor, bende hem 2 tane yok, hem de ayrıca savjz kullanırken 2 tane fazla gibi geldi. elinde patlayıp duruyordu. ben de onun yerine 1 fire elemental daha koydum.

inanılmaz zevkli bi deck olmuş bu.
Sosyal ağlarda paylaş

sloth said:

http://www.hearthpwn.com/decks/321735-kolento-37-0-100-win-the-beast-is-unleashed

50 tane deck denedikten sonra en eğlenceli deckin bu olduguna karar verdim. bi de tavsiyeye ihtiyacım var. 1 tane lightbomb koymak istiyorum. swp ya da 1 cultist çıkartmam lazım. hangisi daha mantıklı sizce ?

said:
it's a kolento deck.... that means any normal person will have a huge learning curve before reaching any success rate.

the man is a monster.

deck güzel de craftlayacaksanız şunu da düşünün yalnız, herif hakkaten müneccim gibi oynuyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...