Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone Deck Paylaşım Topici

Bonjo

Öne çıkan mesajlar

http://i.hizliresim.com/L4M5jZ.png

şununla rank 8'e geldim. 12/14 arasında baya dolandım ama geçtim sonunda. dragon priesta karşı baya başarısız. zaten ona karşı başarılı bir deck var mı bu aralar bilmiyorum.

patron warriorla kafa kafaya.

agro deckleri çok ağır tokatlıyorum. diğer kontrol decklerde de fena değil win yüzdem.

secret pala da tokatlıyor %80
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada kafayı sıyırmak üzereyim. Dragon priest ile acayip tuhaf bir istatistik yakalamış durumdayım.

Nerdeyse bütün secret, face hunter, face warlock, control warrior, face mage, mech mage vs deckleri hepsini %100e yakın bir oranla kazanırken karşıma çıkan tüm mirror decklere karşı kaybediyorum. Kaybettiğim dragon priest sayısı 20yi geçti :D.

Başta şanssızlık falan diyordum ama 20-25te sıfır galibiyet şansla falan açıklanamaz bence. Birşeyler dönüyor ama ben koptum valla olaydan baya.
Sosyal ağlarda paylaş

2.5k lık deste metadan aldım sabah iş yerine geldim rank 12 idim şimdi 5 e çıktım.Rank 5 e gelene kdr dragon priest di control warriordu kurdeşen dökene kdr hızlı bir şekilde gelmenin en iyi yolu bence face hunterden felanda hızlı oyunu kontrolde tut zaten 6 manada Challenger'i çıkınca direk concede geliyor karşı taraftan :D

Sosyal ağlarda paylaş

Doldurmuş işte tüm pirate ve silahları hemen hemen aynısını yapmıştım ben de.

ilk avantajı karşındaki salaklaşıyor pirate'ları görünce pata küte yeniyosun ne olduğunu bile anlamıyor yada saçma salak yeniliyosun sonra, zevkli oluyor ama nedense oynamıyosun bir süre sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

Bonjo said:

2.5k lık deste metadan aldım sabah iş yerine geldim rank 12 idim şimdi 5 e çıktım.Rank 5 e gelene kdr dragon priest di control warriordu kurdeşen dökene kdr hızlı bir şekilde gelmenin en iyi yolu bence face hunterden felanda hızlı oyunu kontrolde tut zaten 6 manada Challenger'i çıkınca direk concede geliyor karşı taraftan :D

Bunla maç uzamadan yenmen lazım uzarsa zayıf kalıyor, benim oynadığım secret paladin daha iyi sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

direk secret paladin one trick pony ya, spyronun paylastigi desteyi oyniyorum ben mysterius challenger elime gelmese bile deste saglam oldugundan kazanabiliyorum, butun desteyi secretlarla doldurmamis oluyorsun, tirion filan cok iyi oluyor hemde bos beles deste ile oynamiyorum hissi var :P

ha bi tempo mage kadar eglenemiyorum bunla, bi priest tweakliycem biraz daha dust biriksin oda sacma sapan bi deste oldu, card draw oyle abardiki genelde kazandigim oyunlarda bosa gidiyordu kartlarim elim dolu oldugundan ysera sagolsun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...