Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone Deck Paylaşım Topici

Bonjo

Öne çıkan mesajlar

1-2 ufak değişiklik ile kolento'nun deckini oynuyorum.

Öncelikle bu deck baya düşük manalı ama güçlü minion içeriyor. O sebeple rakibi elindeki removalları erken kullanmaya zorluyorsun. Oyunun ilerleyen kısımlarında kolay kolay remove edemiyor yerdekileri. Bende Confessor paletress koydum desteye, yerde genelde 2-3 tur kalıyor çünkü bu removal eksikliği yüzünden. Bunu eklemek için caballardan birini çıkardım.

Ayrıca Dr.Boom'suz deste olmaz mantığı ile onu da koydum. Bunu eklemek içinde Twilight guardian çıkardım.

Ve baya hala gayet iyi bir deste oldu bence. 8 oyundan 7 tanesini kazandım. Bir de bu deste agrolara karşı harbi çok güçlü.
Sosyal ağlarda paylaş

Tori said:

sloth said:

http://www.hearthpwn.com/decks/321735-kolento-37-0-100-win-the-beast-is-unleashed

50 tane deck denedikten sonra en eğlenceli deckin bu olduguna karar verdim. bi de tavsiyeye ihtiyacım var. 1 tane lightbomb koymak istiyorum. swp ya da 1 cultist çıkartmam lazım. hangisi daha mantıklı sizce ?

said:
it's a kolento deck.... that means any normal person will have a huge learning curve before reaching any success rate.

the man is a monster.

deck güzel de craftlayacaksanız şunu da düşünün yalnız, herif hakkaten müneccim gibi oynuyor

kolento kadar win alamayacagımı biliyorum da deck çok kompleks değil. aggroya karşı çok güçlü. 5 oyunda sadece mirror match'de yenildiğim için paylastım.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Şu an patron, Control warrior, dragon priest ve secret paladin top tier deckler. Bazıları handlock'ı da orada görüyor ama 2 sezondur ladderda yeterince iyi diil bence hand. Turnuvada her şekilde kullanılır, o ayrı.

patron tutosu istiyorum.

http://www.icy-veins.com/hearthstone/low-budget-warrior-grim-patron-otk-one-turn-kill-brm-deck

bu decki yaptım ama çok şans içşi 8 manaya kadar dayanamıyorum yaw.
Sosyal ağlarda paylaş

Voljin şart değil, 2 cabalda şart değil. Ama 1 tane cabal kesin koyacaksın o şart ve voljin yerinede dragon koyman şart ya da Blackhand koyabilirsin o da baya iş yapıyor.

Sonuçta Vol'jinin %90 kullanım amacı yüksek hp'li legendary kartları yok etmek. O %10 luk kullanım içinde başka yollar bulunuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Oynadıkça hastası oldum valla deckin. Önceleri kendine heal atmadan (ne healbot var, ne flash heal, ne light of naaru ne de lightwell) nasıl olacak diye baya kafamı kurcaladı ama oynadıkça kendine bile heal atmamaya başladığımı görünce anladım olayı.

Normalde bütün face decklerde kafamıza kafamıza atılan büyüler burda yerdeki minionları temizlemek için kullanılıyor. Mecburen böyle yapıyor rakipler çünkü harbiden düşük manalara çok güçlü minionlar koyuyorsun. Adam onları ignore edemiyor, edemeyince de kafaya yediğin hasar acayip düşüyor.

Kontrol decklerlede hiç fena mücadele etmiyor doğrusu, oyun başında yer üstünlüğü komple sana geçiyor ve oyun dengeye geldiğinde sen full hp iken rakp 10-15 arasına inmiş oluyor. Bu da en kücük fırsatta oyuu bitirmeyi sağlıyor. Harbi çok ama çok sağlam deckmiş ya, tam kontrol deck hastaları için.
Sosyal ağlarda paylaş

ben sırf paladin oynuyorum başladığımdan beri, şimdi diğer class'larda da fena olmayan bi kart birikimim oldu sanki kendiliğinden.

şöyle bir site yok mu, elimdeki kartları yazsam, şu kadar daha dust versen şöyle deck yaparsın koçum aslansın kaplansın diyecek falan...

bu dediğimi manuel araştırmaya çalışıyorum çıkamadım işin içinden, 2-3 eksik çıktı mı geçiyorum. azcık dust'ım var fevri harcamak da istemiyorum 8-)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...