Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

avukat lazım

Rerore

Öne çıkan mesajlar

size ne abi yasama yürütme misiniz? illegal bir şey varsa, size de dert olduysa ilgili makama şikayet edin geçin. ne gerek var tatava yapmaya.

adam önceden bankaları sanal pos ile nasıl dolandırdığını detaylı bir şekilde yazdı zaten. hatta anlattı yani satır satır. o zaman yapılmadı tatava, şimdi bu neyin tepkisi onu anlamadım cidden.
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

Abi konu iki satır yazı okumama degil. Adam dese mesela ben aylık 50 liraya adult servisleri satıyorum oradan para kazanıyorum kimse bir şey demezdi.

Direk enayi parası alıyorum deyince insanlar abandı.

kisenin abandığı yoktu. bi kaç kişi düzgünce yanlış bulduğunu söyledi rerore gereksizce sayfalarca flame e sardı işi.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

ya bi de bırakın eli sikinde ciciş videosu izleyeceğim diye yabış yabış parmaklarıyla ekrana onay veren kekolar dert etsin.

size ne ya.

Ariza belli ki ordan cikti zaten. Cicis video'su lafini duyup da yazi gorenin elinde kaldi, sinirini bu sekilde yansitti sdf
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Darestan said:

di den açıklama bekliyoruz ama..

Aciklama beklemeniz bile hakaret gibi de yapayim hadi aciklamayi;

Aptalla aptal olmuyorum ben, o yuzden vermedim kimseye bisey lakin ortada bi site var, siteyi ziyaret ettikten sonra atip tutan bi forgiver var. Ne kadar zor olabilir ki IP adresini ayiklamak?

biraz açıklasana merak ettim
Sosyal ağlarda paylaş

Rerore said:

di said:

Darestan said:

di den açıklama bekliyoruz ama..

Aciklama beklemeniz bile hakaret gibi de yapayim hadi aciklamayi;

Aptalla aptal olmuyorum ben, o yuzden vermedim kimseye bisey lakin ortada bi site var, siteyi ziyaret ettikten sonra atip tutan bi forgiver var. Ne kadar zor olabilir ki IP adresini ayiklamak?

biraz açıklasana merak ettim

e işte sen onun websitesine girmişsin. oradan bir şey yapmış işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Ulan paticikten toplamda 12 kişi girmiş senin online oldugun aralıklarda.

Google analytics den nerede bunlar diye bakınca ankarada olan 1 tane gözüküyor.

O ankarada olanın bağlanma saati ile sitenin log saati kıyaslandığında kabak gibi ip ortaya çıkıyor.

Keşke bu kadar cahil olmasan.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...