Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

avukat lazım

Rerore

Öne çıkan mesajlar

Ne yazık ki o senin ip'in telekoma yazı yazılıyor şu saat şu dk de hangi abone havuzdan bu ipyi almış bilgisi isteniyor. Oradan abone bilgilerine oradan da sana ulaşılıyor zaten.

Aynı zamanda inana da yazı gelir ipyi doğrulamak için.

İster ben orada değilim dersin istersen yeğenim yazmış benim haberim yok dersin.

Gerçekler su yüzüne çıkınca karşımda ağlama da ne yaparsan yap.

Bir kerede şu forumda yaptığın hareketlerin arkasında ol kıvırma korkma.

yada titre işte ne yaparsan.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

k1nJo said:

sequo, ip adresin bu diye verdiğinde hmm bi bakayım benim ip adresim bu mu gerçekten acaba diye merak edip kontrol etmedin mi yani? hohahaha

Baktı bakmaz mı o yüzden tırsarak geldi 'KİSİN Dİ PİYLİŞTİ BİNİ HİÇ SİVMİYOR ZİTİN' yazdı

haa ben göremedim o zaman. 5dkda falan tüm konuyu okumaya çalıştım da sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

k1nJo said:

sequo, ip adresin bu diye verdiğinde hmm bi bakayım benim ip adresim bu mu gerçekten acaba diye merak edip kontrol etmedin mi yani? hohahaha

Baktı bakmaz mı o yüzden tırsarak geldi 'KİSİN Dİ PİYLİŞTİ BİNİ HİÇ SİVMİYOR ZİTİN' yazdı

iyi de ilk sefer de nasıl buluyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

Altı üstü bir evrak gelcek ya :) Yada mail gelir ku kullanıcının ipsini gönderin diye o kadar. Ekstra toplu bişey istemiyorlar daha öncede yapmıştım bilgiliyim yani.

Savcılık polise intikal ettiriyor olayı. İlgili polis memuru mail atıyor.

Mailde tarih ve kullanıcı bilgileri yer alıyor onun ipini istiyorlar.

Sizde mail olarak ip'i gönderiyorsunuz polis işleme alıp savcıya geri gönderiyor.

Bu sefer savcı telekoma gönderiyor abone bilgilerini almak için o kadar.

IP yi ben dilekçeye eklediğim için direk size bu ip adresi mi diye sorabilirler daha kolay olur yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...