Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

avukat lazım

Rerore

Öne çıkan mesajlar

Rerore said:

vulga said:

Seqo kimse takdir ettim köpek gibi korkanı, yalakası bol bir arkadaş. En son irc odalarında görmüştüm bu ortamı sdfs

zaten pati kadar tırto forum yok
teknik konularda bilgi sıfır
zengin, yetkili biri görünce max yalakalık
internet ortamında bile gerçek düşüncesini yazmaya çekinen üyeler
farklı düşünce görünce max anlayışsızlık

tatava text

sdfsdgd
Sosyal ağlarda paylaş

Selam Arkadaslar,

Internet ortaminda herhangi bir "digital content" uzerinden suc duyurusu yapildigi zaman, onceki post larda Sequo nun bahsettigi surece tam olarak ayni olmasada benzer bir surec ile IP adres e erisiliniyor.

Bundan sonraki adli sureclerde, butun taraflarin, dikkatiniz cekiyorum butun taraflarin backlog lari ISP den istenebiliyor. Bu bilgiler isiginda BTK ve TIB de ki ilgili bolumlere sucun niteligi ve kapsami ile ilgili takip ve inceleme istegi gidiyor. Facebook / Twitter ve diger sosyal media kaynaklari ile ayni kategoriye giriyor Paticik.com

Su anda bu sacma sapan surece girerek, ozellikle son zamanlarda toplumun her kesiminden ve dusunce gruplarindan uyelerin ozgurce yazabildikleri ve bazi yazilarda Anayasa da kesinlikle yasaklanmis (M.K Ataturk e hakaret, inkilaplar etc.) maddelerin cignenmeye ramak kalindigi Gundem / Kisisel alanlarindaki herkesi ve tabii ki Paticik.com un, eger var ise, turkiye legal sahiplerini gereksiz bir yola sokmus oluyorsunuz.

Bir kez takip edilmeye baslandimi bir daha hic cikilmayacak listelere bizi sokuyorsunuz, davanin sonucu ne olursa olsun.

Tesekkurler, iyi forumlar :)
Sosyal ağlarda paylaş

Hayir.

Yuz kizartan suclar kapsaminda uygulanan filtrelere girmedikce takip e girmiyor.

Ne zaman ki herhangi bir adli surec yasaniyor, takip listesine ekleniyor.

Listelerde web sitesinin yada ureyen digital content in cesidine gore envai turlu filtering mevcut, context e gore filtreler ekleniyor.

Filter larin kendi aralarin oncelik siralamasi var, default top priority text filtering, masallah bizim icin gayet yeterli.
Sosyal ağlarda paylaş

Gladmir said:

Selam Arkadaslar,

Internet ortaminda herhangi bir "digital content" uzerinden suc duyurusu yapildigi zaman, onceki post larda Sequo nun bahsettigi surece tam olarak ayni olmasada benzer bir surec ile IP adres e erisiliniyor.

Bundan sonraki adli sureclerde, butun taraflarin, dikkatiniz cekiyorum butun taraflarin backlog lari ISP den istenebiliyor. Bu bilgiler isiginda BTK ve TIB de ki ilgili bolumlere sucun niteligi ve kapsami ile ilgili takip ve inceleme istegi gidiyor. Facebook / Twitter ve diger sosyal media kaynaklari ile ayni kategoriye giriyor Paticik.com

Su anda bu sacma sapan surece girerek, ozellikle son zamanlarda toplumun her kesiminden ve dusunce gruplarindan uyelerin ozgurce yazabildikleri ve bazi yazilarda Anayasa da kesinlikle yasaklanmis (M.K Ataturk e hakaret, inkilaplar etc.) maddelerin cignenmeye ramak kalindigi Gundem / Kisisel alanlarindaki herkesi ve tabii ki Paticik.com un, eger var ise, turkiye legal sahiplerini gereksiz bir yola sokmus oluyorsunuz.

Bir kez takip edilmeye baslandimi bir daha hic cikilmayacak listelere bizi sokuyorsunuz, davanin sonucu ne olursa olsun.

Tesekkurler, iyi forumlar :)

simdiye kadar ek$i 347982347 kez kapanmisti bu mantikla. ataturk'ten tut peygambere ya da tayyip'e kadar alayina laf giydiriyolar.

https://eksisozluk.com/eksi-sozlukte-dinimize-kufrettiler-basbakanim--4218224

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/171609/basbakanin-kuruyemis-ve-cayli-park-muhabbeti
Sosyal ağlarda paylaş

Eksi, inci, uludag vb. binlerce site track ediliyor, mevzu kapatilmasi degil lakin Paticik.com u en cok blocklayabilirler (yasit/resit olmayan adult icerik var ise o da).

Uyelerin urettigi ozgun icerikten tamamen uyeler sorumludur diye gayet rahat savunma yapabilir ayrica.

Listeye girmenin sonucu kisi bazli tag lemek, argosu fislemek. Sonucunda ne olur dersen fikrim yok, teknik tarafini biliyorum sadece, data ile ne yapiyorlar o kisima mudahil degilim.

Ne geregi var durduk yere.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...