Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Snn de 5ping ile oynarken ooo 30 ping olunca cildiran adamdim ben cs de
Ve 20 olunca olmuyordu ciddi ciddi adam vuramiyordun acayip fark ediyordu
Simdi 100 ping ehh iste 60 ile global olmamizi bekliyorlar Benim globallikte dusmedi biturlu ahahah
10 Mac kaybettim arka arkaya bugmi oldu acaba
Sosyal ağlarda paylaş

Şunlar da MLG grupları
http://i.imgur.com/J6Qr6up.png

D grubu kim kime dum duma geçer bence

A grubu 1. belli, 2. kim olur.
B grubu da aynı

C grubunda da sürpriz olmaz herhalde. Astralis ve Envy çıkar muhtemelen. Kıl Kioshima yerine Devil'ı aldılar ama biraz inişli çıkışlı arkadaş galiba.
Sosyal ağlarda paylaş

Windows 10'a geçtim bi kaç sorun yaşıyorum

- bağlantı aynı bağlantı. ancak 60-70 ping aralığında bile lag yaşıyorum. hareketlerim kesik kesik, silah animasyonları bile delayli geliyor.
- acaba windows 10 sürekli interneti harcıyan bi özelliği mi var, bunu nasıl kapatacaz?
- oyun 60 fps'ye fixlenmiş durumda. vsync disabled, fps_max 300 ama 60'da duruyor.

neden böyle olabilir?
Sosyal ağlarda paylaş

win10'da updateleri p2p network gibi başka insanların pcden dl etme olayı var. sen de ul ediyor olabilirsin o da patlatır pingi, başlata advanced update options yaz, açılan yerden choose how updates are delivered'e girip kapa özelliği.

vsync gpu driverda always on olabilir. nvidia ise adaptive vsync açıksa öyle de refresh rate'i geçmez fps
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi ben de aynı sorundan şüpheleniyorum, okudum o yüzden. senin yazdığın p2p paylaşımı kapatıyor. indirmesini engellemiyor. normal update ayarlarında da indirmesini engelleyemiyorsun zaten, kuracağın zamanı seçebiliyorsun

https://www.technopat.net/sosyal/eklenti/498263b0-6d92-4e17-bf25-97c86989c436-png.106106/

şunu yaptım az önce. bakalım işe yarayacak mı
Sosyal ağlarda paylaş

indirme o kadar etkilemez ya çok dandik internet değilse zaten hemen indiriyor win10 updatelerini. ben bazen torrent açık unutoyurm 8mbit full dl ediyor ama yine oynanabilir seviyede. asıl pingi bok eden upload, hele bi de türkiyede 16mbit yanında bile 800kbit upload varken iyice gg. gerçi bu bonecde allah bilir 100/100mbit vardır isveçte, onun için sorunu başka şeydir büyük ihtimal
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...