Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

Seele said:

applev0dka said:

evlenmeyin lan, liebe evlendi adam aylardır steam açmamıştı, geçen bir açtı gel 1 el cs dedim abi pc de yüklü değil dedi :(

1 damla yaş süzüldü resmen, evlilik pişmanlıktır.

bunu diyende liseli gece gündüz KO oynuyor ha.

yok lan ko oynadığım yok, kuruyorum hacki pc yi acık bırakıp cıkıyordum sonra kastığı paraları aksam sitelere satıyordum sdas

hala kazandırıyor mu lan o kadar safsdfsd

günde 5TL falan mı yoksa kastırdığın sdfsdafsda
Sosyal ağlarda paylaş

dikkat knight online içerir

valla ben 15-16 saatte 1 gb kasıyordum cok rahat, hic uğraşmadan, ölme riski olmayan manticore'da. GM'ler temizliğe başladığında haberim yoktu banı yedim. cok daha iyi yerler var işte günde 2gb rahat kasılan ama GM'lerin ilk kontrol ettikleri yerler.

1 haftadır falan gm'ler ekstra mesai yapıp çatır çatır ban atınca tekrar uğraşmadım.

aslında oyunda elle para daha hızlı kasılıyor da kim uğraşcak :D kolay bir yere bırakıyorsun yavas yavas getiriyor sen arkada başka şeyler oynarken :D

asıl parayı vuran adamlar tren denen şeyi yapıyor, tek pc den 8 karakter açıp 40dk da 1 cıkan taştan boss kesiyor, item düşerse değeri direk 300tl. adamın 40dk da 1 300 tl kazanma sansı var :D tabi daha seri ban geliyor

Sosyal ağlarda paylaş

ohh aylar sonra sipeys'in mouse klavye başlığından gaza gelip yükledim. aim'im yerine gelsin iki alışayım diye (yalan, eim falan zaten düğün modunda spray&pray'di lel) armsrace atıp duruyorum sapık gibi. of nasıl güzel geldi var ya, pleb gibi de taraya taraya gidiyorum tam internet kafedeki quake2 zamanımdaki his.

demin de safehouse'ta sapladım golden'ı son maçımda, üstüne de extacy of gold açtım, tam ergen gibi gaza geldim ya

this house doesn't seem that safe. get it? diye de geyik yaptım kendi kendime fdsagds
Sosyal ağlarda paylaş

Safehouse'un kapıdan girer girmez önünde şehit olanı görüp, buna rağmen bıkmadan arka arkaya deneyen CT'ler çok tatlılar o seyfhauzda.

bazen açıp kenarda sağ duvarı kontrol ederken bir yandan onları izlemek için girip takılıyorum az. bütün stresi alıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

şu oyunda rank atlamayı biraz kolaylaştırsalar güzel olacak.
adam aynı rankteki oyunculara karşı 40 kill felan alıyor ama maç kaybetti diye rank atlayamıyor.
smurf veya hacker olmasan bile hakkın olan rankte olmuyorsun bu da diğer oyunculara haksızlık yaratıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

adam aynı rankteki oyunculara karşı 40 kill felan alıyor ama maç kaybetti diye rank atlayamıyor.
smurf veya hacker olmasan bile hakkın olan rankte olmuyorsun bu da diğer oyunculara haksızlık yaratıyor.

o işte sırf win-loss oranı yüzünden. eğer 1000 oyun atmışsan işte zor oluo adam 100 oyun atmış adam 1 oyunda rank atlar ama sen 10 oyundan anca rank atlıo olursun şunu çözmeleri gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

kolaylaştırmasınlar.
atlayamasın normal olanı o, diğerleri kadar elo kaybetmiyor sonuçta.
ben herkes hak ettiğinin ±1 civarında dolaştığını düşünüyorum hep. eğer bi anormallik varsa o çok premade girmekten falandır. gidin solo oynayın düzelsin. solo oynamak zorunda mıyım diye soruyosan da o zaman çok farklı skillgrouplarıyla premade yapmıycaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

kolaylaştırmasınlar.
ben herkes hak ettiğinin ±1 civarında dolaştığını düşünüyorum hep. eğer bi anormallik varsa o çok premade girmekten falandır. gidin solo oynayın düzelsin. solo oynamak zorunda mıyım diye soruyosan da o zaman çok farklı skillgrouplarıyla premade yapmıycaksın.

kolaylaştırmadıkları zaman "nova trap" diye bişi yaşanıyor bu sefer de...

https://www.youtube.com/watch?v=UQdtMCIZd0U

şu adam gibi kendi rankinin çok daha üstünde oynayan adamlar daha alt tabaka oyuncularla aynı yerde kalıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

dikkat knight online içerir

valla ben 15-16 saatte 1 gb kasıyordum cok rahat, hic uğraşmadan, ölme riski olmayan manticore'da. GM'ler temizliğe başladığında haberim yoktu banı yedim. cok daha iyi yerler var işte günde 2gb rahat kasılan ama GM'lerin ilk kontrol ettikleri yerler.

1 haftadır falan gm'ler ekstra mesai yapıp çatır çatır ban atınca tekrar uğraşmadım.

aslında oyunda elle para daha hızlı kasılıyor da kim uğraşcak :D kolay bir yere bırakıyorsun yavas yavas getiriyor sen arkada başka şeyler oynarken :D

asıl parayı vuran adamlar tren denen şeyi yapıyor, tek pc den 8 karakter açıp 40dk da 1 cıkan taştan boss kesiyor, item düşerse değeri direk 300tl. adamın 40dk da 1 300 tl kazanma sansı var :D tabi daha seri ban geliyor

şaka maka şu oyunda tren denen şeyi çıkaran da benim :D
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

Bone said:

kolaylaştırmasınlar.

kinjo'ya katılıyorum. Takım oyunu sonuçta bu, kazanılacaksa aynı takımdaki herkesin kazanması gerekiyor. Eğer takım kayberse ve yine de 1. olan kişiye özel rank atlatacaksa takım oyunu ölür, sadece score için oynar ozaman millet. Ha şöyle bir dezavantajı var bu sistemin; rank atlamak için clan halinde oynamaya yönlendiriyor milleti, daha tanıdık/anlaşabileceğin insanlarla oynamak direk etkiliyor kazanmayı.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

k1nJo said:

kolaylaştırmasınlar.

kolaylaştırmadıkları zaman "nova trap" diye bişi yaşanıyor bu sefer de...

https://www.youtube.com/watch?v=UQdtMCIZd0U

şu adam gibi kendi rankinin çok daha üstünde oynayan adamlar daha alt tabaka oyuncularla aynı yerde kalıyor.

çok daha alt tabaka oyuncuları taşıyamıyorsa kalıcak mecburen. bu, sistemin yanlışlığından değil; oyuncuların smurf hesaplarla ve dengesiz premadelerle bunu bulandırmalarından kaynaklanıyor. mesela o maçta karşısında atıyorum belki 2 tane supreme smurf vardı bilmiyoruz. yani aynı yerde kalması yine bunun gibi adamlar yüzünden olabiliyor onu anlatmaya çalışıyorum.

sonuçta dediğim gibi diğerleri kadar elo kaybetmiyor; daha doğrusu onlardan daha çok kazanmış oluyor oyun içinde. kaybetse bile de daha az kaybetmiş oluyor diğerlerine nazaran.

ayrıca madem çabucak yukarı tırmanmak istiyor öyle train falan koymıycak kendi pooluna. sonra ağlar öyle yok bilmem kaç insan b'ye gidip duruyodu soloqda herkes bazen kafasına göre takılıyo diye. düşük kesimin de iyi oynayabildiği map koyacaksın ki yönlendirmek istiyorsan da yönlendirebilirsin adamları. işte nedir bunlar d2-inf-mirage-cache falan.

yani ben bunları 6 tane hesap kasmış biri olarak söylüyorum. ben bile hala lem-supreme olabiliyorsam -ki benim performansım bayaaa bi inişli çıkışlıdır- bu adam da olur ki zaten çok geçmeden. yani 1-2 maç istediği gibi bitmemiş diye adam orada hapsolmuş sanma hemen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...