Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

dark passage 10 yıl önce wcgde top16ya kalmıştı gruptan çıkıp, o da baya bala olmuştu 3 takım 1 yendi 1 yenildi falan averaj olayı da yoktu herhalde veya aynıydı hepsinin tekrar tie-breaker falan oynayıp çıktıydı playoffta tabii ağır yenildi ama onun dışında başka başarı yoktur herhalde asd. bu space soldiers esl balkan bilmemnesinde finale kaldı landa, efrag 16-2 16-3 16-1 falan 3-0 ağır çaktıydı
Sosyal ağlarda paylaş

spacesoldiers düşüşte şuan. kadrosu fln değişti. son turnuvaları kaybettiler tr de. online gene elendiler ilk turlarda. xantares bebesi taşıyo takımı. tabi hala en iyiler tr'de

deathtrap ve bi takım daha var ismini hatırlamıyorum şuan. onlar daha başarılı olabilir yakın gelecekte ama en fazla tier 2 takım olabilirler onlarda..
Sosyal ağlarda paylaş

noddle said:

CS GO world clan rankings incelendiğinde Türkiyeden en iyisi "Space Soldiers" diye bir clan; orta avrupada 9. dünya da 51. imiş. Daha iyi sıralamaya sahip clanlar olmalı TR'de aslında. Nerede o eski C4 clanı ya :) var mı hatırlayan? şimdi olsa uçururdu ortalığı.

CS:GO RANKINGS DATABASE

ben c4e girmiştim ya çok kısa bi süre hayal meyal hatırlıyorum ama çok ortamım yoktu ozaman. şu an o clandan bi iki arkadaşımla hala oynuyoruz beraber.
Sosyal ağlarda paylaş

noddle said:

CS GO world clan rankings incelendiğinde Türkiyeden en iyisi "Space Soldiers" diye bir clan; orta avrupada 9. dünya da 51. imiş. Daha iyi sıralamaya sahip clanlar olmalı TR'de aslında. Nerede o eski C4 clanı ya :) var mı hatırlayan? şimdi olsa uçururdu ortalığı.

c4 eskiydi baya da ondan eskileri vardi WoL, TRK, JA filan.

darkpassage disinda amd*teamquash de bi dereceler yapmisti wcg 2004 mu ne ama iptal olmustu maclari hukmen yenik sayilmislardi vs oyle bi olaylar olmustu 12 sene olmus net hatirlamiyorum sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

Aiko said:

Jeeztro said:

ben bu denilenleri yaptım. 90-100 ms li yerlere sokmuyor artık. 4-5 maç yaptım max 70ms gördüm. ping 55-65 arası sürekli. rus severlarına sokuyor ama gene, ya da ruslar o serverlarda oynamıyor. bu 4-5 maçın 2sinde epey rus vardı hatta hiç ingilizce konuşmadılar, rusluk yaptılar epey.

ruslarla rus oluyoruz sıkıntı kalmıyor. şu şekilde:

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=617439977

çok iyimiş bu
Sosyal ağlarda paylaş

valequenta said:

noddle said:

c4 eskiydi baya da ondan eskileri vardi WoL, TRK, JA filan.

darkpassage disinda amd*teamquash de bi dereceler yapmisti wcg 2004 mu ne ama iptal olmustu maclari hukmen yenik sayilmislardi vs oyle bi olaylar olmustu 12 sene olmus net hatirlamiyorum sdf.

JA ile 2 kere maç yapmıştık, sene 2000, time cafe kızılay bakanlıklar. yıkıcı team felanda vardı sanırım o zamanlar

biz 13 yaşında bebeleriz herifler uzun saclı 25-30 yaşında adamlar. ne şaşırmıştık görünce ya.
Sosyal ağlarda paylaş

MasterHapLo said:

Aiko said:

Jeeztro said:

ben bu denilenleri yaptım. 90-100 ms li yerlere sokmuyor artık. 4-5 maç yaptım max 70ms gördüm. ping 55-65 arası sürekli. rus severlarına sokuyor ama gene, ya da ruslar o serverlarda oynamıyor. bu 4-5 maçın 2sinde epey rus vardı hatta hiç ingilizce konuşmadılar, rusluk yaptılar epey.

ruslarla rus oluyoruz sıkıntı kalmıyor. şu şekilde:

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=617439977

çok iyimiş bu
abi çok güldüm ya
Sosyal ağlarda paylaş

valequenta said:

aynen. benim de cs yi birakmam teamquash'a karsi ilk round'u 12-3 kazandigimiz maci 16-12 kaybederek oldu istanbul wcg finallerinde istanbul sfsd.

benim de böyle bir anım var, utk maçından yorgun argın çıktıktan sonra tq bizi öyle bi parçalamıştı ki hayattan soğumuştum. sonra da bıraktım işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bi kere adekste 1.6 turnuvasina katildiydim. cod2 oyunculari takimda sadece dalgasina gidioz. Mapi falan ilk kez gormus elemanlar asd. Oyle olunca ilk mac 16-1 ele aldiydik ama o kazanilan 1 rouundda sanki major galibiyet roundu gibi bagirdiydik elemanlar noldugunu sasirmisti ehuah
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...