Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 4 #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

Kanuni said:

Let's be frank, OP, what you really want is a Fallout 1/2 remake. Fallout 1 is my 2nd favorite game of all time (BG2 takes top spot), and I still enjoyed both FO3 and NV, despite them being radically different games. Sure, if you only enjoy deep RPGs and no other genre, I can see why you'd be upset, but that's your problem.

guzel cevap vermis biri.

ona cevap degil ayar deniyo abi.
Sosyal ağlarda paylaş

insanın şu oyunla ilgisi olması da çok sinir bozucu lan. hangi foruma girsem, ne bileyim oyun platformuna girsem karşımda fallout 4 var. epey bir şey öğrendim aslında tek satır okuya okuya. mesela o sarışın bebenin niye thumbs up yaptığını falan da biliyorum. hoş bunun oyunla ilgisi yok ama olsun fallout sayesinde öğrendim.
Sosyal ağlarda paylaş

türkiye'yi kanarya adaları filan mı sanıyor bunlar lol. 12'de açılır umarım, sabahın beşinde açılırsa ben charı yaratana kadar gün ağarır.

sufi geç kaldın ehu, temmuz'da %50 indirimle aldım. :p dreag'in tahmini gerçekçi olmuş ama o vakte dlc'li goty edition gene tam fiyattan çıkar ehu.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada hiç gmg'den refund basan oldu mu ya? mail falan mı atıyorsun? kabul ediyorlar mı genelde? 2-3 stream e baktım, büyük ihtimal pc ayarlarını gördükten sonra refund basarım gibime geliyor.

http://www.greenmangaming.com/about/refund-policy/

oha herifler tldr: refund etmiyor bilae yazsalar daha iyiymiş asdasd

key'i almak isteyen olursa aktif edilmemiş halini 20% indirimli gmg'nin 10 tl altına veriyorum gençler. iş bankası havale akar.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

bonecrusher'ın "fo4 veryansın" başlığı

lel Sam tarafından stalklanıyorum.
tanınmamak için nick de değiştirmiştim ama olmadı :(

Kanuni said:

Let's be frank, OP, what you really want is a Fallout 1/2 remake. Fallout 1 is my 2nd favorite game of all time (BG2 takes top spot), and I still enjoyed both FO3 and NV, despite them being radically different games. Sure, if you only enjoy deep RPGs and no other genre, I can see why you'd be upset, but that's your problem.

guzel cevap vermis biri.

(verememiş)

Esh said:

Kanuni said:

guzel cevap vermis biri.

ona cevap degil ayar deniyo abi.

ayar?

sen beni güldürdün allah (cc) de seni güldürsün esh
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

bu arada hiç gmg'den refund basan oldu mu ya? mail falan mı atıyorsun? kabul ediyorlar mı genelde? 2-3 stream e baktım, büyük ihtimal pc ayarlarını gördükten sonra refund basarım gibime geliyor.

http://www.greenmangaming.com/about/refund-policy/

oha herifler tldr: refund etmiyor bilae yazsalar daha iyiymiş asdasd

key'i almak isteyen olursa aktif edilmemiş halini 20% indirimli gmg'nin 10 tl altına veriyorum gençler. iş bankası havale akar.

sen bana ver oynayayım boşver, wow account vereyim takas edelim, legion geliyor bak.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...