Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Everspace

Norak

Öne çıkan mesajlar

Galaxy on fire'ın yapımcılarından demişler de, o GoF denen oyunu biraz oynamıştım arcadelikten ölüyordu. Tamam sim. olmasın da yani bu kadarı da fazla. Third Person space invaders gibi.

bu da aynı şekil gözüme fazla arcade gözüktü. Freelancer'daki derinlik yok successor falan hikaye.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

Galaxy on fire'ın yapımcılarından demişler de, o GoF denen oyunu biraz oynamıştım arcadelikten ölüyordu. Tamam sim. olmasın da yani bu kadarı da fazla. Third Person space invaders gibi.

bu da aynı şekil gözüme fazla arcade gözüktü. Freelancer'daki derinlik yok successor falan hikaye.

ilk galaxy on fire'ı şu cihazda oynamıştım. dönemin şartlarına göre baya iyi oyundu.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...
quixef said:

Namessar said:

yalniz rogue like gordum aciklamalarda. bana olay orda bitti. ben roguelike hic bir seye para vermem haci.

Öf tüm oyun konularında negatifsin tüm oyun konularında buralar önceden hep dutluktu temalı mesajlar atıyorsun içim bunaldı valla

adam gayet haklı. Freespace ve Freelancer oyunları hastası biri olarak orda "roguelike" kısmını görünce tiksindim resmen.

"randomizer koyalım, her şey random olsun, oyuncular da roguelike ismini görünce hardcore bişi sansın"dan ibaret saçma sapan oyunlar yapılıyor.

dungeon dwelling olarak Binding Of Isaac ve Dungeons Of Dredmor gibi güzel şeyler çıkıyor da, her şeye zorla roguelike dayatmaları o kadar tırt ki.
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

Abi 12 Ağustos 2015 tarihli mesajı alıntılamak ne ya? Unutmuşum bu konuya mesaj attığımı bile, şaşırdım acaba foruma mention sistemi mi geldi dedim.

adam her şeye atarlanıyor yav. namessar'a atarlanmış "beni stalklıyor musun" diye sormuş diye. şimdi de 2015'ten post alıntıladım diye bana atarlanıyor.

bi sakin ol quixef sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

rebel galaxy

den bir farki istasyonlar/gemiler arasi trade yok gibi burda simdilik featurelar arasinda yada ben goremedim, Gerci alpha daha oyun.

ordaki gibi 3'e al 15'e sat yapamiyoruz dinamik fiyatlarla ama crafting, upgrade, mining vs var. Ordaki gibi satin alinabilen cesit cesit gemi bollugu ve iyi muzikleri olursa cok dert degil gene trade gorevleri falan olacaktir her turlu.
Sosyal ağlarda paylaş

Daha basit bu, combat ustune daha cok, gemilerde standart videodakiler gibi tahminimce.

Uzayin fantastik yapisi cok iyi ama.

Adamlarin bundan onceki oyunlari ipad iphone pc ve buna cok benzer zaten. Buda cikar belki oralara :)

Edit

being we don’t plan on having flyable capital ships. We’re rather trying to focus on fast-paced arcade action with smaller, faster fighters. You will however be able to fight or defend them.
Sosyal ağlarda paylaş

aktif bir ekonomi ve trade vs olmayinca capital olmamasi cok dert degil np ama tek gemide hapis kalmayalim mumkunse :) hepsi fighter da olsa secenek olsun bikac tane o acidan.

RG oynarken capital kullanmadim zaten yavas geldiydi cok, nerdeyse tum oyunu Corvette ile oynadimdi 85 saat.

edik; yok, dur, frigate degilmis o lel
Sosyal ağlarda paylaş

capital onemli degilde sirf combat gemilerine tikilmak benim icin pek iyi degil, hani combat gemileride irili ufakli olsa gene iyi, galaxy on fire oynadin mi bilmiyorum, bu adamlarin bundan onceki serisi. onda da gene bunun gibi kucuk fighterdin falan.

ciksin bakariz sanirim bu sefer dlc vs dusunuyorlar. gelistirirler.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • 2 yıl sonra ...
  • 9 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...