Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Everspace

Norak

Öne çıkan mesajlar

http://3rd-strike.com/wp-content/uploads/2015/07/everspace-e1438024025720-588x250.jpg

http://www.kickstarter.com/projects/rockfishgames/everspace

SP olarak baya guzel duruyor konulu monulu:

-

-

Features;

-PC platform with additional platforms as stretch goals

-Rogue-like gameplay with persistent progression

-AAA-style visuals & sound and rock solid controls

-Captivating non-linear storytelling that perfectly fits the nature of a rogue-like

-In-depth upgrade and damage system

-1st and 3rd person action focus (no sim)

-VR-Support

http://www.youtube.com/watch?v=pJiq3wg1LVE
-
http://www.youtube.com/watch?v=-zT9yL0cI1E

Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

Namessar said:

yalniz rogue like gordum aciklamalarda. bana olay orda bitti. ben roguelike hic bir seye para vermem haci.

Öf tüm oyun konularında negatifsin tüm oyun konularında buralar önceden hep dutluktu temalı mesajlar atıyorsun içim bunaldı valla

bunun negatiflikle alakasi yok. rogue like cok az oyuna giden bir dizayn elementi. indie klasigi ve yetersizlik sonucu cogu oyunda uygulaniyor.

cogu indie nin replay degerini arttirmak icin yapabilecegi baska bir sey yok. ayrica hikaye ve benzeri orguyu arttirmak icin yeterli butcesi de olmuyor.

rogue like bir oyunun aciklamasinda gordugum saniye genel olarak benim gozumde yetersizligi gosteren bir olgu. biz bu isi baska turlu beceremeyecegizin direk onden itirafi.

konsept olarak rogue like in nadiren cok iyi oldugu oyunlar oluyor. Darkest Dungeon gibi. oraya cuk oturmus ornegin.
Sosyal ağlarda paylaş

"1 ship 1 life but randomized story progression" kombosu benim bir uzay simulasyonunda hosuma gidecek bir kavram degil. rogue like demek bu demek. bunu kastetmedilerse o zaman bir seyleri yanlis anlatiyorlar.

rogue like larin inventory management, detayli micro management ve yuksek interaction detaylari ust duzey oluyor. bu cok hosuma gidiyor. ama baska hic bir sey olmuyor. oyun mekanikleri disinda bombos oluyor. o nedenle turden kaciniyorum. gordugumde de para vermemeye calisiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Namessar said:

"1 ship 1 life but randomized story progression" kombosu benim bir uzay simulasyonunda hosuma gidecek bir kavram degil. rogue like demek bu demek. bunu kastetmedilerse o zaman bir seyleri yanlis anlatiyorlar.

rogue like larin inventory management, detayli micro management ve yuksek interaction detaylari ust duzey oluyor. bu cok hosuma gidiyor. ama baska hic bir sey olmuyor. oyun mekanikleri disinda bombos oluyor. o nedenle turden kaciniyorum. gordugumde de para vermemeye calisiyorum.

Ben spesifik olarak bu konuya attığın mesaja itiraz etmedim, DA:I de ayrı başka konuda ayrı burada ayrı yakınma mesajları, negatiflik derken bunu kastettim. Sana Dragon Age ile ilgili defalarca anlatıldı, MMO tarzı quest dediğin şeyler opsiyonel diye ama anlamadığın gibi tekrar edip duruyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

Ben spesifik olarak bu konuya attığın mesaja itiraz etmedim, DA:I de ayrı başka konuda ayrı burada ayrı yakınma mesajları, negatiflik derken bunu kastettim. Sana Dragon Age ile ilgili defalarca anlatıldı, MMO tarzı quest dediğin şeyler opsiyonel diye ama anlamadığın gibi tekrar edip duruyorsun.

o konuyu buraya neden tasiyorsun ki? onun basligi baska yerde.vereceksen cevabini orada ver. ben de senin stalk edip her konu basligi altindaki mesajima bulasmandan biktim sahsen. gecmiste de yaptin bugun de yapiyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Namessar said:

quixef said:

o konuyu buraya neden tasiyorsun ki? onun basligi baska yerde.vereceksen cevabini orada ver. ben de senin stalk edip her konu basligi altindaki mesajima bulasmandan biktim sahsen. gecmiste de yaptin bugun de yapiyorsun.

Sam in alternatif hesabı falan mısın? Onda da var bu beni takip ediyor paranoyası. 100+ kişiden veri toplanarak oluşturulmuş DA:I playtime koyuldu konusuna, hala 20 saat demeye devam ediyorsun, sen yanlış oldukça ben düzelteceğim. Olay bundan ibaret.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...