Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En iyi raid

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

MasterHapLo said:

ondan önce patchwerk var.

tam bir casualkillerdı ahah. vanilla wowdan sonra wotlkde oyuna geri dönmüştüm ve ilk guildimle birlikte günlerce patchwerk kesmeye çalışmıştık mal gibi wipelar yiyorduk YA NİYE TANKI YATIRIYONUZ LAN HİILIRLAR diye bağıran raidleaderla sdsfds. fightın orta yerinde agroda 2. sıraya çıkıp zart diye ölüp ben nasıl öldüm yea diyen roguelar falan tövbe ne sinirdi ya
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

MasterHapLo said:

ondan önce patchwerk var.

tam bir casualkillerdı ahah. vanilla wowdan sonra wotlkde oyuna geri dönmüştüm ve ilk guildimle birlikte günlerce patchwerk kesmeye çalışmıştık mal gibi wipelar yiyorduk YA NİYE TANKI YATIRIYONUZ LAN HİILIRLAR diye bağıran raidleaderla sdsfds. fightın orta yerinde agroda 2. sıraya çıkıp zart diye ölüp ben nasıl öldüm yea diyen roguelar falan tövbe ne sinirdi ya

cok degisti cok.

simdi tank olayını tamamen armor mitigation'a cevirdiler baska bi numarası yok.

eskiden tank'ın threat yaratmak icin cabalaması, dps'lerin tank threat'ın altında kalmak icin ona gore oynaması gerekiyodu.

onu kaldırdlar, dps mevzu sadece faceroll seklinde rotation uygulama haline geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

bombilo said:

S-H said:

o threat işini kaldırmasaydılar bile şimdiki tankların aggro bufflarından sonra dps'lerin tankları geçmesi mümkün olmayacaktı.

su anda hard threat var abi o yuzden, threat table'da tanklar direk imtiyazlı mevcutta carpanlar sayesinde. sistem komple degisti.

evet demek istediğim o zaten.

Liebe said:

ohaa threat kalktı mı oyundan sadafdsa

body pull yapıp bırakmadığın sürece tanktan aggro alınması imkansıza yakın şu an.
Sosyal ağlarda paylaş

zul'grub ✓
molten core ✓
bwl ✓
Ahn'qiraj 20/40 ✓
ulduar ✓
karazhan ✓
gruul/mag ✓
naxxramas ✓
serpentshrine ✓
burdan sonra highmaul'a kadar bıraktım pve raid'leri.

şunların hepsini kendi zamanında kestim, hatta hajnal filan vardı işte tr first kill yaptık bir çoğuna.

tek diyebileceğim şu ki BC raidleri ve ulduar her ne kadar iyi olsa da, hiçbiri 40 man tadını vermedi. onun için BWL'ye bastım direk.

kendi açımdan da en yorucu ve zevkli boss'da nefarian olmuştu, 3 hafta filan baya zaman harcamıştık first kill'e kadar. her deneme yaklaşık 30 dakika sürdüğü için günde 7-8 deneme anca yapabiliyorduk, kan gelmişti. mana pot'tu cloak'tu, class call'lar dı filan derken baya uğraştırmıştı.
Sosyal ağlarda paylaş

izliyim bakiim youtubedan şu ulduarın tamamını.
ben cthun blackwing lair molten core filan kafalarındayım gerçi.
vanillada gücümüz yetmeyince tbcde kel thuzada girmiştik sdf
şuraya tbc döneminin başlarındaki pvp videomu koyayım da hep beraber dalga geçelim.
https://www.youtube.com/watch?v=QvWCCTtRdh0
bi de feral druid videom vardı o gerçi baya iyiydi wc movieste de iyi puan almıştı ama internette bulamadım sdf
xeske youtubea atsaymışım. başlık açmışım hatta la şimdi gördüm
http://forum.paticik.com/read.php?43,3048720
ikinci videoyu şimdi izledim bilgisayardaki arşivden. ulan harbi iyimiş. özellikle müzik seçimlerim bombe. tekrar açıp dinliyorum şimdi müzikleri hehe
Sosyal ağlarda paylaş

aaa algalonu unuttuk mesela, efsane fightlardan biriydi o da ulduarda. shine ile ilk kestiğimiz gün, catastrophe'un hemen ardından kesmiştik sanırım tr firstü kaçırmıştık. 2 hafta öncesinde %1'de wipe yemiştik efsane bişi yapıyorduk az daha.

şu da ilk kestimiğizdeki ss. malesef dk lar uçtuğu için bu fightta ilk sıra banko onlarındı bize de 2. lik düşmüş dpste :D

http://i.imgur.com/sCrhHCz.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...