Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En iyi raid

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

Mc oyundaki en kotu raid olabilir ya, ilk olmasi disinda bir olayi yok. Ben misal her seyi ile degerlendiriyorum, nostaljiye versem bwl der gecerim :P

Ulduar her yonuyle iyi yaaa, muzikler BT/sunwell kalitesinde, encounterlar sahane (FUCKING MIMIRON), art filan en iyi direk. Bos haritasini verseler gene gezerim hani cok guzel cidden, elune heykeliydi, alleria turalyon heykelleri filan, tavan dekorasyonlari hersey dort dortluk. Dusen item grafikleri vasat biraz hani tbc seviyesine cikamazalr bir daha zaten, tier setleri begeniodum gayet bit t6 olmasalarda heh. Legendaryde iyiydi baya.

Ulduari saklayip ICC den sonra cikarsalardi keske, yoggi zaten cakma kraldan daha guclu lore olarak hehe
Sosyal ağlarda paylaş

Oynamadım ama catanın ilk tierı fena değilmiş. Ulduar gibi raid muhtemelen gelmez ama bir daha herşeyiyle iyiydi üstüne bir de activated hard modelar falan.

Gerçi wowun en güçlü yanı raidleri oldu hep en kötü zamanının raidleri bile iyi dragon soul dışında genel olarak sevilmeyen raid yok pek.
Sosyal ağlarda paylaş

Narius said:

Oynamadım ama catanın ilk tierı fena değilmiş. Ulduar gibi raid muhtemelen gelmez ama bir daha herşeyiyle iyiydi üstüne bir de activated hard modelar falan.

Gerçi wowun en güçlü yanı raidleri oldu hep en kötü zamanının raidleri bile iyi dragon soul dışında genel olarak sevilmeyen raid yok pek.

keşke hardmode işi hep o şekilde devam etseydi, gerçekten çok iyiydi o hali.
Sosyal ağlarda paylaş

ubrs 20 kişilik raid'di ama scholo strat raid olayını hatırlamıyorum hep 5 kişi giriyoduk diye hatırlıyorum oraya. gerçi ubrs son boss (general bilmem ne) çok zordu düzgün class dağılımı olmadan o yüzden kafamda hep o ilk kalmış olabilir.

hatta sözlükte yazmıştım zamanında. yok baktım şimdi silmişim sondaki general çok zorluyordu. druid set parçası düşürüyodu 20 kere yapmıştım, düşmemişti kafayı yiyodum.
Sosyal ağlarda paylaş

YA ULDUAR'a falan oy veren çıkmış adsufhadsuf hemde baya baya..
harbi barzo bir yer bizim paticik ya..

ulan Ahn Qiraj , Vanilla BWL , Karazhan varken ULDUAR ne ..

Lancelion said:

vael fighti geldi aklima bastim bwl'e

sadece şu bile yeter BWL ye .. ben Müzik ve ortamından dolayı Ahn Qiraj diyorum ama 2 si arasında gidip gelir insan çok
Sosyal ağlarda paylaş

Raid dediğin BWL'dir. İlk bossta heder olan guild sayısı tahmin edilemez bence yav, 40 kişi, 7 grup köşelerde, 1'i yumurtalarla ilgilenir falan, kaosa bak... BT'nin illidan'ı bile belli bir sırada, toplaşık, 20 dakikalık phase phase giden bir olay, BWL'nin Boss'tan Boss'a giderken bile aksiyonu vardı, yanan bir oda vardı 40 kişi grupça geçilirdi, Chromaggus'un time stopları vs vs... O zamanlar oyun da daha zordu, 5 dakikada biten bufflar, mass ress yok koşarsın 40 kişi her yer hayalet :D.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...