Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

telefon

yav

Öne çıkan mesajlar

geçen başka bi konu açmıştım ordan biraz vizyon edindim ama hala net fikrim yok.

iphone 4 kullanıyorum, 4 yılı geçkin süredir sanırım. son 2 senesi sıkıntılı geçti sayılır. dayanıklı bişey istiyorum. şöyle bi 3-5 yıl hiç üzmeden götürsün. biyonikçocuk gibi telefonumla ütü yapmaktan çamaşır yıkamaya her şeyi son update'lere yetişerekten yapmama gerek yok. amma velakin stabil olacak sağlam olacak işte o mühim.

General Mobile 4G --- 700 TL imiş, az paraya iyi seçenek ama tam güven de vermedi bir türlü, derken bütçe 1.3-5'e kadar uzanınca seçenekleri iyice değerlendirmek istedim.

Asus Zenfone 2 --- Bunun da ekran parlaklığı mevzusu kılmış, 1-2 detaylı review okudum yine bir takım kıllıkları beni şüphelendirmedi değil.

Ordan LG g3-4 'e doğru geçerken sıkıldım araştırmaktan, biraz yönlendirilmek istiyorum açıkçası.

1) sağlamlık
2) şarj performansı
3) stabilite: hızı ve yazılım pürüzsüzlüğü

aha bunlar önemli,
ekranın büyüklüğü, karizması, tasarımı, kamerası falan geri planda diyebilirim benim için.
Sosyal ağlarda paylaş

İphone 5s tertemiz ikinci el alırsın o paraya. Hatunda 5 var o bile su gibi akıyo, 5s daha da iyidir muhtemelen. 8.3 olsun ama güncelleme hiç, 8.3 iphone5i bebek gibi yaptı

Çok kıskanıyom bende shazam açılana kadar şarkı bitiyo :(

Hatta 1.5k ise bütçe yanına bir de ipod touch'ın sonuncusundan alırsın iphone 5 alırsan 800e falan, kompakt fotoğraf makinesi + mp3 çalar görevi de görür iphone 6 ile aynı kamera ve sensöre sahipse
Sosyal ağlarda paylaş

Htc dışında alacağın hiçbir android 5 yıl stabil çalışmaz, hoş htcyide arada temizlemen sevmen falan lazım.

İphone al geç, madem 5 yıllık bir ürün olacak çok az daha yükselt çıtayı çünkü 5s yerine 6 alman sana +2 yıl kazandırır.

Ha şuan iş telefonu olarak 4s var bende oda gayet stabil
Sosyal ağlarda paylaş

Yılını belini bilmem ama macbookun da var, iphone 5 ve üzeri bişey alırsan airdropla temiz takılırsın. İphone 5 için ios 8.3 hakikaten çok hızlı, bence güncelleme yapmadığın sürece gayet bikaç yıl daha gider temiz ikinci elini 700-800e alacağın bi iphone 5. iphone4 kullanıyosun sonuçta senelerdir

Ne çok iphone yazmışım yalnız
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

Htc dışında alacağın hiçbir android 5 yıl stabil çalışmaz, hoş htcyide arada temizlemen sevmen falan lazım.

right.

zenfone 2 aldık kız arkadaşıma bir sıkıntısı olmadı henüz. şarj girişinden falan korkuyorum ama ben de. malzeme kalitesi dışında endişe edilecek bir durumu yok, ki diğer alternatifin general mobile olunca zaten onun da bir önemi kalmıyor sdf. performans olarak 10/10 alet. parlaklığı da g3'ten geri kalır değildi (g3'ünki de bir nebze düşük gerçi, ama izmirde sıkıntı yaşatmadı bana)

performansa önem veriyorsan g3 yerine tavsiye ederim net. ayrıca ısınmıyor intel işlemcinin getirisi herhalde bu. g3 yanıp kavruluyor yani zenfone'a göre
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...