Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone - iPad - Apple Watch

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

Esh said:

Gunun 10 saati elimde olan aletin fayda fiyat endeksi pek bi onem arz etmiyor benim icin.

Zaten alip 2 sene kullaniyorum, fiyatin yuksek olmasi tl nin sicmasi ve bunun sonucunda dolayli vergilerin abarmasi.

Keske 10000 lira olsa, belki hukumet duser o zaman

aynen...

mesela tv alsam gitsem 5-6k'ya kimse abartı bulmaz ama televizyonu açtığım süre aslında haftada 1-2 saat max.

veya hatuna evlilik teklifi için 3kya tektaş alsam buda garip karşılanmaz(3k'ya alınan büyüteçle bakılabiliyor asdf)

veya gitsem arabaya +6k verip hiç açmayacağım sunroof opsiyonunu taktırsam

veya evlenirken 5k'ya gelinlik alsam hanıma(toplam 20 saat civarı kullanılacak max)

veya belekte royalherşeydahil resortta geceliği 500 liradan 1 hafta tatil yapsam 10 ay taksit ödesem.

veya 3 günlük bayram tatilinde 1000euroluk italya tatiline gitsem.

bu gereksiz harcamalar kanıksanmış o sebeple kimse linç etmiyor...
Sosyal ağlarda paylaş

Sorun fiyatta değil, sorun kazıkta...

Cihazın gerçek fiyatı bu olsa verirken düşünmem, ama yurt dışından 1000 TL daha ucuza alabiliyorken, burda verdiğim ekstra paranın iğrenç bıyıklı şişko adamların cebine girdiğini düşününce insanın o parayı veresi gelmiyor.

Batuma gitmeyi ile düşündüm.
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

Sorun fiyatta değil, sorun kazıkta...

Cihazın gerçek fiyatı bu olsa verirken düşünmem, ama yurt dışından 1000 TL daha ucuza alabiliyorken, burda verdiğim ekstra paranın iğrenç bıyıklı şişko adamların cebine girdiğini düşününce insanın o parayı veresi gelmiyor.

Batuma gitmeyi ile düşündüm.

Gurcistan guzel yer ya, kayaga falan gidin, ucuz baya
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

Dönüş Batum'dan ama sehre sokmuyorlar sizi öyle gidersen. Otobüsle hopadan uçağa kadar gidiyorsun. Alani terk etmen yasak.

hopadan batuma geçip- geri dönmeden
direk batum'dan binebilirz ama di mi
illa o otobüse binmek şart değil

bu arada ekim ayı son hafta ben gitmeyi düşünüyorum
1-2 sipariş gelirse maliyet+150 tl fazlasına getiririm
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Şimdi arkadaş umman dan gelecek.

6S 64GB 2400 TL
6 16GB 1600 TL

halihazırda 4 kullanıyorum ve telefon artık beni bırak diyor.
Ayrıca mevcut durumum itibari ile hem 2300 tl para vermek koyuyor hem de beni zora sokabilecek bir para.

bu fiyatlara da zaten başka düzgün telefon olmaz.

iphone 6 16GB ı yeter sanırım? "zaten 9gb yer kaplayarak default geliyor" diye bi geyik var sorayım dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...