Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warcraft Movie Trailer Leak! Allah yarabbi

ezekielgraves

Öne çıkan mesajlar

video kalitesinden sağlık yorum yapmak zor ama sanki animasyonla gerçeklik arasında dengeyi tutturamamışlık var gibi. özellikle surat ifadelerinde bi yayvanlık görünüyor. yani sahnelerin bir kısmı ve kadrajdaki bazı objeler,nesneler fazlasıyla iyiyken aynı anda başka bir şey sahte görünüyor.

misal herkes yıllarca animasyon film çekilsin istedi sonra adamlar film yapıcaz dedi. insanlar kızdı, şimdi full animasyon gibi duruyor bu sefer de animasyonu mu bekledik bunca yıl deniyor. tatminsiziz ya.
kaliteli görüntülüsü gelsin de bir daha konuşalım.
Sosyal ağlarda paylaş

lan yine izleyemedim of ya

aha şurda var : http://www.polygon.com/2015/7/15/8969849/warcraft-movie-leak

izledikten sonraki edit: tost makinesi ile çekmiş abi çok eleştirliecek bir görsellik yok ama iyi gibi avatar gibi işte orc kısımları benb eğendim valla da guldan işte biraz zayıf (incelmiş) olmuş onun dışında başarılı. o da çok sıkıntılı değil bana göre. ki hepsi değil footage ın bu sanırsam
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

10-14 yaşındaki sivilceli ergen gibi animasyon izletmeseler iyi olacaktı.

http://pbs.twimg.com/media/CJpWguiVAAAUOwa.jpg

blizzard'ın orclarını nasıl makyajla yapabilirler ki zaten.

Beğendim ben ya. Baya işte CGI trailer'ın kalitelisi diyor orda gidip görenler zaten. Bide bu gösterdiklerinin yarısı. Alliance'da düşer belki sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

lorelel, timeline in icine etmisler genede metzen gene bi asspull yapar "filmde analtilan baska paralel timeline, oyundaki ile alakasi yok, BRONZE DRAGON MAGIC" diye

ne our world is dyingi? nerzhulun portal macerasi sonrasi draenor o hale geldi, adamlar "gezegen bozulmadan once" temali exp yapip ondan sonra gene batirdi konsepti lol.

dranei soykirimida olmamsitir kesin, hos dranei lore da zaten metzen asspull u heh

Herkesten beklerdimde senin gibi lorenerd den beklemezdim bunu kuzum.

Last guardian vs kitaplarında da warcraft 1 zamanında da bahsedilen şey, portal bulunduğu toprakları kurutuyor, yok ediyor. Bkz. Swamp of sorrowsun süreçte blasted land e dönmesi
+

Nerzul medivh ile ilk kontak kurduğu zamanlarda zaten hali hazırda orc clanları draenei savaşı soykırımından çıkmış, gezegen nüfusunu katletmiş bir süredir kendi kendini içten çürüten bir vaziyette.
Nerzul'u ön planda tutarak gul'dan perde arkası işler çeviriyor shadow council içerisinde.
Bu süreçte orcları azerotha kanalize etmek için en etkin yöntem yeni yaşanabilir toprak vaadi oluyor.

Ha şunu yaparlarsa saçma olur hellscream'in h si geçmemeli bu filmde. En azından portaldan geçmemeli sdfds.

Bence kötü durmuyor evet animasyon olmuş bariz ama gerçek hd izlemeden konuşmak için erken.
Sosyal ağlarda paylaş

daha portal yeni aciliyor filmde? medievh portala acmadan once black morassida goruyoruz gayet bataklik, insaa edildiyse ordada insaa edildi hani.

son kitaplarda ne bok yediler okumadim ama direk timeline la celisiyor bu filmdekiler, thrallin bu filmde olmamasi lazim cunki portal acildiktan 2 sene sonra doguyor ama filmde draka hamile?

gene durotani PoV karakter yapmislar horde icin ama durotan ilk savasta yokki? direk surgun ediliyor ve supriz yumurta gibi alterac valleye yerlesip savasi orda geciriyorlar. draenorda gayet verimli ve orclar icin fazlasiyla yeter bi gezegen, problem demon kani icin deliren orclarin birbiri ile savasmaya baslamasi zaten, olen bi gezegen filan yok portal acilmadan once, orc apologist olmaya gerek yok filmde :P

serefli orc konseptini 1. savasa yansitip wow ile franchise la tanismis olan kisileri baitlemek bu is tamamen, wc2 hikayesi olsa anlarimda hani wc1 de meh direk. thrallin bebek bile olsa ne isi var yani bu filmde.

thrall zaten ayri facia, metzen self insert orc jesus oldu tam iste

http://i.imgur.com/ZltCxaK.gif
Sosyal ağlarda paylaş

onlada alakasi yok ya, WoD direk filler expansion her hali ile, ana timeline ile iliskisi yok, azeroth un hikaye ilerlemiyor, content cycle i tek patch vs vs :D

adamlar usengeclikten haritayi tamamlamadan release ettiler, arti ktakimi ne kadar azalttilar para muslugunu ne kadar kistilarsa. eskiden tek expansion kac content demekti, dolu bir harita demekti ki pandaria da kendilerini astilar harita konusunda. WoD da ise "insanlar gezsin diye yasakladik", dabi dabi :D yetistiremedik, zaman kalmadi demiolarda

o kadar acinasi durumdalarki yeni 5man content yapmak yerine eskileri isitip insanlarin onune sunuyorlar heh

7 dungeon (ubrs remake) + 2 raid ile cikmis expansion, patchle bi raid eklediler 3 oldu wotlk e bakalim bide

12 dungeon + 4 patch ile toplam 16 dungeon

release de 3 raid, boss sayisi fazla naxx sayesinde remake olsada (ki vanillada naxx goren insan sayisi cok az), 3 raid ek patchelerle geliyor, 2 de onyxia ve ruby sanctum var hadi saymiyorum onlari

TBC de release de 15 dungeon var, 16 oluyor patch ile. son tieri bugfest olsada 5 tane raid var, patchle acilan hyjal BT etti 7, ZA ve sunwell etti 9 raid

hani catada bile daha cok dungeon ile raid var ki content kitligi cekilen, basi guzel ortasi ve sonu dandik bi exp idi.

hani oyuncu sayisi ile gelir dustu, o yuzden eskisi kadar fazla icerik yapamiyoruz diyemi savunucaklar? oyunun fiyati dusmedi, sub fiyati dusmedi? ayni paraya neden daha kotu hizmet satmaya calisiyorsun bana?
Sosyal ağlarda paylaş

marksman said:

hiç oynamadım. oynamayacağım da

yine de her çıkan traileri, expansionu zartunu zurtunu merakla izlerim öyle uzaktan.

bende yeri ayrı ya bu oyunun.

ahaha aynı ben.

wow falan hiç gözüm yemiyor zaten, bana dota gibi oynıyım bitsin oyun sonsuz olmasın.

şimdi bu warcraft dünyasının hikayesini öğrenebilmek için hangi oyunları oynamamız gerekiyor?

reign of chaos ve frozen throne campaignde falan mı geçiyor bu filmdeki hikaye?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...