Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rocket League

Catze

Öne çıkan mesajlar

ben de üşendim gamepad'imi bulmaya, mouse klavye ile oynadım. fena diili beklediğim kadar zorlanmadım.

bu arada oyuna 3-5 atımlık diyenler de bence komünite oldukça oynamaya devam edecektir. twitch'te falan da devamlı ilk 7-8 oyun içinde oluyor rocket league. Daha update'ler falan gelecek oyun için vs. Sürekli oynayacağınız 3 kişilik bi grubunuz varsa, baya götürür oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
amerikalı arkadşla yenibaşladık. h1z1 saçmalığından sonra iyi geldi. sinir yok stres yok, teamspeakten hayvan gibi kahkaha atarak oynuyoruz iki gündür. zor ama bleli yani, ilerideki manyak ranklerle nasıl olur bilmiyorum. ama şu an çok keyifli. fakat tek başıma oynayamıyorumbu oyunu ben, bir sıkıntı basıyor. yanımda biri lazım illa. 2-3 kişilik arkadaş grubunuz varsa kesin tavsiye ederim. çok keyifli.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

şu maç nedir ya... bilerek 90'a vuruyorlar, kaleciler de uçarak kurtarıyor falan sürekli. inanılmaz. yalnız 8.55'teki golü açın, hani diğer bütün vuruşları kurtarışları geçtim, onlar yetenek de, 8.55 ayrı bi saçmalık. böle bişi yok...

http://www.youtube.com/watch?v=ZwGFZk9NLaU

Oha
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
bende oynuyorum ya of müthiş.

dün çok değişik bişi oldu, ranked girdim, 2 takım arkadaşı çıktı maç 4-1 oldu bende "playing all alone =)" yazdım.

karşı takımda adamın biri ben sendenim dedi ve maçı 5-5'e getirip overtime'a götürdük, son golü de yine o benimle olan adam atıp güldü ama bu sefer benim kaleme =), teşekkür ettim, onlar da etti, çıktık falan.

çok samimi ortam resmen ya, of çok iyiydi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...