Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rocket League

Catze

Öne çıkan mesajlar

yunusemre said:

şu oyunun güzel olduğunu dusunen bir ben miyim ya yok mu abi hype birlikte oynamamız lazım :(

bugün 5 dk'Lık maçı 8.30 dk'da bitirebildik. iki tane full kaleci vardı, ne eğlendik belli değil.

Sizin yüzünüzden gavur arkadaşlar edindim :(

oyun çok güzel ve e-sports bile olabilecek potansiyeli var bence. çok basit gibi görünüp baya ciddi derinliğe sahip. bunu sadece izlediklerimle söylüyorum, oynamadım.

ama yani şu oyuna 4 pack koymamak harbi mallık. steam godoşu veya developer godoşu, eklesin acilen 4 pack.
Sosyal ağlarda paylaş

bedava diye kıymetini bilmiyosunuz demek ki :) ben parasıyla aldım 15 saati buldu sanırım. Lakin takım lazım, tek başına bayıyorsun bir yerden sonra. Tanıdık olmadı mı giresim gelmiyor benim de. Oyundan adam beğenip steam'e eklemeye başladım.

Oyunun en kötü tarafı flist'i olmaması herhalde. yani ps'deki adamları flist'ine ekleyemiyorsun, sadece steam. Umarım yakın zamanda eklerler bunu da.
Sosyal ağlarda paylaş

adamlar oyun bu kadar tutunca free dlc falan kasıyolarmış şimdi. yeni stadyum falan gelicekmiş. dediğin gibi leaderboard gelmesi lazım. bide online leagues tarzı bişi getirsinler. competitive game lazım oyuna. şu anda fazla casual. eğer becerebilirlerse bildiğin yeni esport game olur bundan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...