Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #12

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

Diğeri dolmuş taşmış zaten, babayı bir süre önce kaybettik günlük. Her işim oymuş meğersem; o kadar boşluğa düştüm ki geceleri uyanıp yatağına falan bakıyorum. Daha yokluğuna adam gibi üzülemedim zaten o hep dik duracak biri lazım diye gene ben içime attım annem için. Adam gibi ağlayamadım bile çok fena patlayacam gibi his var bir yerde. Böyle içimde elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım rahatlığı da yok değil ama yetmiyor ne yalan söyleyeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

wastyrx said:

Diğeri dolmuş taşmış zaten, babayı bir süre önce kaybettik günlük. Her işim oymuş meğersem; o kadar boşluğa düştüm ki geceleri uyanıp yatağına falan bakıyorum. Daha yokluğuna adam gibi üzülemedim zaten o hep dik duracak biri lazım diye gene ben içime attım annem için. Adam gibi ağlayamadım bile çok fena patlayacam gibi his var bir yerde. Böyle içimde elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım rahatlığı da yok değil ama yetmiyor ne yalan söyleyeyim.

basin sagolsun hakkan. mekani cennet olsun. kafa dagitmaya yurt disina falan cikarsan haberim olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

dün işe yürürken yeni doğmuş inanılmaz tatlı siyah bir kedi görmüştüm, fotosunu çektim kız arkaşıma attım, isim taktım bir de "nokta" diye

bu sabah aynı yerden geçerken cesedini buldum, ağzından falan baya kan gelmiş

var oluşunu silkeyim dünya, nasıl demoralize oldum sabah sabah ya görüşme öncesi..
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

dün işe yürürken yeni doğmuş inanılmaz tatlı siyah bir kedi görmüştüm, fotosunu çektim kız arkaşıma attım, isim taktım bir de "nokta" diye

bu sabah aynı yerden geçerken cesedini buldum, ağzından falan baya kan gelmiş

var oluşunu silkeyim dünya, nasıl demoralize oldum sabah sabah ya görüşme öncesi..

Testi geçemedin, geçmiş olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

wastyrx said:

Basin sagolsun
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün benim doğum günüm. Paticik'e üye olalı da 10 yıl bitti. 10 yıl önce dün üye olmuştum. Topik açılmıştı doğum günün kutlu olsun diye. Tanımadığım bi dolu iyi insan doğum günümü kutlamıştı. Aradan 10 geçti ve şunu anladım, hepinizi selfie çubuğuyla dövmek istiyorum. Şaka tabi, banane.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...