Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #12

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

olm uyku felci geçirdim lan dün gece. biraz çınlama duydum falan da noyanın yazısı aklıma geldi o aklıma gelmeyeydi iyiydi sdfsd

hee dedim "uyku felci geçiriyom siktiret" uyku felcinden çıkmadan tekrar uykuya daldım. sonra bir ara uyandım kolumu hareket ettirebildiğimi görünce "hee çıkmışım xd hadi yat uyu" dedim
Sosyal ağlarda paylaş

merhaba sözlük
ben kolektifinsan
seni bir yerden gözüm ısırıyor ama tanıştığımıza emin değilim.
nasılsın?
ben de iyiyim teşekkür ederim

günü ultima online'la açıp ultima online'la kapamaya niyetlendiğim halde akşam yakınlarımın zoruyla dışarı çıktığım, 7-8 yıldır ilk kez bara gittiğim, 1-2 yıldır ilk kez alkol aldığım( fazla değil 2 bira bir duble :) ) 2 aydır zorlukla rayına koyduğum uyku düzenimi bozduğum bugün

çocukluğumda yaşadığım pek çok berbat olayı yıllarca zihnimin derinliklerine gömerek unutmaya çalıştığımı ve tam da bu yüzden yıllarca huzursuz olduğumu, bu huzursuzluğu ancak tamamını veya parçalarını hatırlayabildiğim çok az sayıda olayı irdeleyip suçun bende olmadığını kendime göstererek aşabileceğimi fark ettim ve aştım diyebilirim

herkesin düşmanım olduğu, bana kötü gözle baktığı, bana zarar verme fırsatı kolladığına dair paranoyamı önemli ölçüde aştım. çünkü sempati kurabildim insanlarla, yolda, dükkanlarda gördüğüm çoğu insanın en son derdi olduğumu fark ettim.

çok sevdiğim, saydığım insanlarla bile arama mesafe koymam ve etrafıma kendi çemberimi, sınırımı çizip, sınır ihlallerine tepki göstermem gerektiğini
çünkü onların sınırları olup benim olmadığında kendilerine yaptırmadıkları şeyleri bana yaptıklarını ve bunun bana saygılarını zayıflattığını, benim de onlara sevgimi erittiğini fark ettim.

11 yıldır aşık olduğum kızı aslında sırf yeni tanıştığımızda onun önünde rezil olduğum için takıntı haline getirdiğimi fark ettim.

birbirine bağlı konulardan oluşan yumak yılların uğraşının ardından halen neredeyse çözülmez gözükürken bir anda çözüldü.

bu yüzden sana da anlatmak istedim sevgili sözlük, kağıt ya da word bir sözlüğe değil de sana anlatmak istedim. neden dersen hem kalıcılığın yüksek hem sana anlatırken patiler de duyuyor, tam paylaşmış oluyorum

bu saatte(bana göre saat geç çünkü uyumadım, gün dönmedi) bu düşünceleri 1 saat sonra unuturum korkusuyla yazmaya giriştim, arada facebooka da girmişken yıllardır barındırdığım ama bir türlü yeterince güçlü anlatamadığım bir duygu-düşünce karışımını bir arkadaşımın kelimelere döktüğünü gördüm, onu da paylaşmak istiyorum

"14 – Sevgilinin başka solcu kızlara kaptırmamak için “yoldaş yoldaşı ziker mi?” gibi kendi solcu ahlakını belirle.
politik görüşü solcuları sevmeyen muhaliflik, tek politik meselesi solcuyla taşak geçmek olan insanlar kendilerini gittikçe havalı sanmaya başladı. bir bok değilsiniz arkadaşlar, çinli diye uygur türkü döven ülkücü bile deli saçması politik görüşünün, hayalinin peşinde koşarken siz bir bok değilsiniz."

yukarıdaki paragraf arkadaşımın yazdıkları, aşağıdaki beraberinde paylaştığı link, onu da koymuş olayım, içeriği çok bariz çöp ama belki güldürecek bi şeyler vardır

http://tiripadvisor.net/yasam-bicimine-gore-erkek-tavlama-sanati-1-solcular/
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...