Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

beşiktaşın oynaması çok problem değil işte dün girilen pozisyonlara beşiktaş girse maç 3-0 biterdi muhtemelen. gidişat daha çok puan kaybederiz gibi gösteriyor inşallah yamulurum ama bursa maçı, bu osmanlı maçı gibi maçları alamıyorsan şampiyon olman mucizeye kalıyor biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

Haklısın da,bu akşam bjk maçı bi oynansın önce bi durun bakalım, Antalya maçı sonrası da oldu böyle bi mental düşüş, belli olmaz yani bu işler,her zaman 2x2 4 etmiyebiliyor, misal; geçen sene GS nin şampiyonluğu gibi.

Ama tabi genel olarak kadronun hakkı olan futbolu oynamıyoruz, TD/taktiksel faktörler ve daha çok oyuncuların bireysel performans açısından beklenenin çok gerisinde kaldığını düşünüyorum, he gelip dönüp dolaşıp olay yine başkana geliyor, keyfe keder transfer ve TD şeçimlerinin beklenen yansımaları.
Sezon sonu şamp. olsak/olamasak da patlatır bi roben vs. 2-3 emekliye yakın transferi, "Büyük başkan" ve istikrarlı 2.lik takımı olarak devam ederiz, bizim yapabileceğimiz bişey yok, genel kurulda ki yalakalar seçmiş adamı.
Sosyal ağlarda paylaş

Son 7 8 senedir futbol şubesi Aziz'in arka bahçesinden hallice. Öyle olduğu için de hüsranlarımız oluyor. Yok bacak bacak üstüne attı Alex'i kovdum, yok tesislere kadın getirdi Ersun'u gönderdim, yok Terrenao'yu beğenmedim çalışmıyor gönderdim vs vs. Emre'nin takımdan uzaklaştırılması gibi Volkan'ın da gönderilmesi gerekiyordu bence. Caner gibi Diego gibi adamların bu takımda işi yok. Adam padişah. Şu 3 Temmuz uydurulmasaydı da kurtulaydık ama olmadı, oldurmadılar...
Sosyal ağlarda paylaş

tebrikler beşiktaş

bursa'ya verdiğimiz gibi bu senede beşiktaşa verdik şampiyonluğu. ztn şöyle bütün sene götürüp sonranda verdiğimiz sezonların yarısında şampiyon olsak 25i görmüştük şimdiye. yazık yemin ederim. yönetimin salak salak triplerinden her sene dahada kötü oluyor takım resmen.

odik: beşiktaşa verdik derken biz verdik beşiktaş kazanmadı demeye çalışmıyorum hemen rage'e girme beşiktaşlı :D
Sosyal ağlarda paylaş

Abi şu lig arasında orta sahaya takviye almamak zaten başlı başına bir intihar. Diego ile gitmediğini, Topal'ın orta saha yerine defansta görev yapmasından mütevellit, josephin sadece savaşçı bir oyuncu olmasıyla yaratıcı bir zekanın olmadığını, oyunu yönlendirecek, ortadan adam kaçıracak vay efendim kanatlara top atıp atağa kaldıracak bir organizatörün olmadığını anlamak için nasıl bir zeka lazım bu adamlara acep...
Sosyal ağlarda paylaş

Fenerbahçe genellikle kaos ortamlarından en kolay sıyrılan camiadır, fakat Braga maçından beri feci bir serbest düşüş var oyun olarak, bu saatten sonra anca Beşiktaş şampiyon yapar Fenerbahçe'yi.

Perreira, Osmanlı'ya biraz fazla çalışmış ve kendi oyununu unutturmuş takıma, kontradan gol yemeyeyim diye. Şaka maka Fener, Arena'da ve Konya'da yenilirse Konya ile puan farkı 4'e düşüyor eşofman böyle devam ederse, moralsizlik Trabzon deplasmanı vb. fantezi senaryo ama Konya 2. falan olabilir
Sosyal ağlarda paylaş

Tyrion said:

Haklısın da,bu akşam bjk maçı bi oynansın önce bi durun bakalım, Antalya maçı sonrası da oldu böyle bi mental düşüş, belli olmaz yani bu işler,her zaman 2x2 4 etmiyebiliyor, misal; geçen sene GS nin şampiyonluğu gibi.

Tyrion said:

Biraz sakin ya, bjk eksik kadro Kasımpaşa ile oynayacak. tek maçta havlu mu atacak camia? iki takımda 8/8 yapacak mı sanıyordunuz? Bizim oynadığımız rakiplerle BJK de oynayacak, açın fikstür bakın biraz.

Renkdaşlarım relaks ya:), 30 cm sakalım var asddgf.
Sosyal ağlarda paylaş

2015 sezonu

Ersun Yanal => Ts( saracaoğlu 0-0)
Aykut Kocaman => Konya ( 1-1 deplasman)
R. Carlos => Akhisar ( 1-2 galip, saracoğlu)

yatar/satar traşı da bitsin artık, kimse kimseye yatmaz adamlar para kazanıyor klublerinden, ne dicek oyuncusuna da "yatacak"?
Ayağına top değmeyen zavallı adamlar aklınca algı yapıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...