Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

ya niye ayarlansın, zor takıma karşı atamadılar yenemediler bu kadar basit. BJK de bu Osmanlı'yı Sosa peygamberlik ilan etmese yine yenemiyordu ki son dakika golüyle bala göte kazandı. daha bir maçı daha var.

BJK'nin zaten şampiyonluk yolu bayağı zor, fb maçından sonra sevinen fb'liler ve karalar bağlayan, her şeye söven bjk'lilerin tam tersi durum var şuan da olaylar tekrar değişebilir.

yarın ki maçı da sayarsak kasımpaşa ve bursa ile oynuyoruz. hadi kasımpaşa şuan çok kötü durumda yeneriz desek; bursa cidden çok zor takım. hadi onlara da yeni stadın açılışı bir şekilde aldık taraftarla vs. desek ki yenilirsek zaten feci moral kaybı olur; son üç hafta sırasıyla GS - Osmanlı - Konya maçları var.

BJK'nin olayı son 3 haftaya kalırsa cidden şampiyonluk bile verilir orada, FB için olay bitmedi ki...
Sosyal ağlarda paylaş

valla bizim gs derbileri hep saçma oluyor, favori gitsekte 90 dakika sonunda MS2 yazmadığı sürece orada ben kazanma ihtimalimizi hiçte avantajlı görmüyorum.

Da sanki oralara kalırsa o maçla şampiyonluk ilanını ederiz gibime geliyor ya da işte kafamıza sıkarız gibi bilemedim. En olmadı o maçta artık bir kulbundan kesin tutarız da Osmanlı da oluruz gibime geliyor. Diğer türlü de kalır sona kadar vs...

Kasımpaşa ve Bursa'yı alırsak eğer ardından Sivas - Kayseri var yanılmıyorsam ki ikisi de kağıt üstünde ciddi anlamda kolay maçlar; yani kazanmamız gerek. Bu 4 maçta 12 puan toplarsak zaten bitiririz olayı.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Kasımpaşa ve Bursa'yı alırsak eğer ardından Sivas - Kayseri var yanılmıyorsam ki ikisi de kağıt üstünde ciddi anlamda kolay maçlar; yani kazanmamız gerek. Bu 4 maçta 12 puan toplarsak zaten bitiririz olayı.

Sivas - Bursa maçının özetine bi bak ya, Sivas rezil etmiş bursayı, tamamen futbolun azizligi olmuş 2-1 yenilmeleri.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla belli olmaz, ben yine yeneriz diye düşünüyorum ama kesin konuşmak istemiyorum. Zor maç, Hamza sonrasında sadece 2 maçta yenildi Bursa ki FB'den de puan aldılar. Buradan 3 puan alırsak feci rahatlayacağım ki maçın Vodafone Arena açılış maçı vs. olmasından dolayı zaten kesin yenmemiz gerekiyor.

Yenilirsek kötü etkiler, Bursa da yöneticiler taraftar vs. şov ister ki Hamza da olayın farkında. Sezon bitene kadar şu maçı kazansalar onlara yeter, yapacakları prim için şimdiden hazırlanmaya başlamışlardır bile.

Bizim bu 5 haftalık periyottaki dönüm maçımız olacak resmen, geçen yıl ki Eskişehir-Balıkesir maçları gibi Kasımpaşa-Bursa maçları benim gözümde. Orada çok rahat 2de 2 yapıp şampiyonluğun bir kulbundan tutabilecekken Bilic yüzünden patlamıştık. Burada 2de 2'yi yapıp bayağı rahatlayabiliriz sonunda.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...