Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gay marriage declared legal across the US

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

Remus said:

Laurelin said:

ya ben anlamiyorum turkiyedemi ozgur kaldi, neden herkes facebookta resmini gokkusagi yapiyor bu kadarmi ozentiyiz!!!1111

(pride dayim bugun, gelen olursa gorusuruz :3)

Bugün yürüyüş var ondan yapıyorlar diye düşünmek istiyorum.

http://s2.quickmeme.com/img/0e/0e069668e08e769107203e3482b88cd4d43f838328561606e254bb8a6813eddf.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

sanssizsansli said:

yok ben senin düşündüğün şeyi zaten düşünmedim değil de yine de cinsel bir eğilim için gururla yürüyoruz olayı bana saçma geliyor. yani şuna karşı olan tavrım tamamen kişisel fikrim. ki zaten içeriği abartılı oluyor onca gay vs var bunlar gibi değiller baya da hoşnutsuzlar.
yoksa ben eşcinsellik vb. şeylere karşı olan biri değilim istediklerini yaşamakta serbest insanlar.

Butun dunya sana kendinden varoldugun utanmani haykirirken tabiki cikip tepkini "gurur" gibi bir kelimeyle koyarsin. Sirf gayler degil butun lgbt bireyler gidiyor oraya bzide variz diyebilmek icin. Dunyada musluman bir ulekde yapilan ilk onur yurudu istanbul pride, 2003 de 30 kisi yurudu, 2011 10.000 i buldu gezi sonrasi yapilanalrda ise 100.000 i gecti katilimci sayisi hep. Insanlar tepkisini koymak icin gidiyor oraya,cdayanisma icin gidiyor, bizde variz ve utanmiyoruz diye gidiyor.

Straight gunu neden yok demek aptallik kimse kusura bakmasin, her gun straight gunu cunki. Hetero oldugu icin insanalrin en basit haklari bile elinden alindigi zaman anca o yuruse mantik yurutursun, kimse heterosun diye toplumda varolma hakkinin olmadigi hoykurmuyor. "Homofobik degilim ama evlerinde yapsinlar" gibi aptalliklarla karsilasmiyorsun.

Bugün bi tvit gördüm, resmen şoke edici bahsettiğin kalabalık artışı:

https://twitter.com/eglantine_m/status/615108428235673600
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

aktivist komunist solcuların iki gün önce "evlilik kötü şey evlilik kalksın" diye "makaleler" paylaşıyorken iki gün sonra Amerika'da bu evlilik olayının gelmesine seviniyor olmaları ne eğlenceli...

gereksiz bi yasağın kalkmasına sevinmesinler mi? hem evlilik kutsaldır diyen heteroseksist PATRIARCHY şu an ağıtlar yakıyor. ona da sevinebilirler. evlilik kurumunun darbe aldığını düşünüyolar
Sosyal ağlarda paylaş

Remus said:

Laurelin said:

ya ben anlamiyorum turkiyedemi ozgur kaldi, neden herkes facebookta resmini gokkusagi yapiyor bu kadarmi ozentiyiz!!!1111

(pride dayim bugun, gelen olursa gorusuruz :3)

Bugün yürüyüş var ondan yapıyorlar diye düşünmek istiyorum.

ben göndermeyim diye bas bas bağırıyor post. daha napsın bu post söyleyin anlaşılmak için?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...