Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

For Honor

Sorieno

Öne çıkan mesajlar

Ben trye geldim bir haftaligina ama ozledim la. Gunde bir doz almak istiyorum resmen, level 3 botlarla practice yapiyorum artik. Cok eglenceli ya botla bile olsa.

Aceace said:

Ace bisy sorucam, bu adamlar balance falan halledememistir tahminen, birde dlc herolari geldi. Ben simdi main kensei olmaya calisiyorum ama bunda bir sakinca var mi? Mesela herolar arasinda cok buyuk oyununu zehir edecek kadar buyuk dengesizlikler var mi?
Sosyal ağlarda paylaş

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1bk6y7jw2ujLrjm0Zzbb4aEZUV13gyGoy-IobrkfNgaY/edit#gid=0

Tier C'deki class'lardan birini oynamadığın müddetçe MM'de sıkıntı yaşamazsın. Hatta ortalama bir seviyeye çıkana kadar Tier C'dekilerle oynasan bile sorun olmayabilir. Sallıyorum Aramusha aslında çok da aman aman iyi değil ama MM noobları lightları blocklamayı bile beceremiyolar :D

Kensei her oyun modunda gaayet viable. Gönül rahatlığıyla mainleyebilirsin.

Yukardaki Skorbrand'in diğer turnuva oyuncularıyla beraber oturup hazırladığı tierlist. Henüz 1.19 patch yeni diye açıklamalarını yazmamış. Sol alttan bir önceki patch açıklamalarını okuyabilirsin. Kensei, zerk ve conq harici çok devasa değişiklik yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok klasik ubisoft hareketi, oyunun launch'u rezil olsun sonra 1 yıl çırpın oyun ayaga kalksın insanlar dönsün. Böyle olmayan mp oyunu yok ubisoft'un. Siege de coştu mesela tekrar.

For Honor core'u çok iyi oyun, serversızlık, dc'ler, full pasif defans metası bozuyodu oyunu. Güzel bozdular onu. Sorunları da halledince rahatladı. Şu an sadece Ladder'a ihtiyaç var. Bi ladder koysalar LoL gibi kasılacak nonstop. Oyun iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

cicibeybe said:

Aceace said:

Dediğim gibi en iyi oyuncuların oluşturduğu liste. Ha belki aralarında ufak tefek anlaşmazlıklar vardır. Tierlerdeki sıralamalarda falan.

olm kensei hep en sonda :D
viable dememis miydin sen

Rework öncesidir, rework geldi Kensei'ye hayvan gibi şu an.
Sosyal ağlarda paylaş

cicibeybe said:

Aceace said:

Dediğim gibi en iyi oyuncuların oluşturduğu liste. Ha belki aralarında ufak tefek anlaşmazlıklar vardır. Tierlerdeki sıralamalarda falan.

Aşağıdan 1.19 seçili olduğuna emin misin

Excel kullanmayı da biz öğretmeyelim yeaaa
Sosyal ağlarda paylaş

Üstelik tribute ve dominion'dan bahsettiğimiz için 4 tane shaman veya PK gidilmedigi için herşey normal oluyor. Hani 4 PK stackleyip oynayabiliyo olsan çirkin olur da öyle birşey yok. 4 shaman stacklenebilir aslında ama kalabalık dövüşte PK çok tırt ama shaman heryerde kabus. Alıcam bu aksam shaman'ı vurucam zehri vericem leap'i.
Sosyal ağlarda paylaş

cicibeybe said:

Aceace said:

quixef said:

Aşağıdan 1.19 seçili olduğuna emin misin

Excel kullanmayı da biz öğretmeyelim yeaaa
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...