Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

For Honor

Sorieno

Öne çıkan mesajlar

Arena duel/brawl spesifik olacak. 25indeki patchle map olarak da gelecek.

Freeze lag comp testlerini yapmış. Artık tüm ataklar 100 ms değil 66 ms daha hızlı :D Ama skorbrand'ın dediğine göre rakam daha kesin değilmiş. Zaman içinde artırılması söz konusuymuş. Sadece defansif ve ofansif aksiyonların ayrılması şeysi test ediliyor şu anda.

Bir de dance of death'e girelim yav. Güzel o.

@cicibeybe
Neutral'den swift strike yapmak yok. Yassah :D
Sosyal ağlarda paylaş

When is the Free Weekend?

For Honor’s Free Weekend begins May 3rd on ALL PLATFORMS
Warrior Training Program begins May 3rd at 5:00 PM (UTC) and ends May 6th at 8:00 PM(UTC)
The starting times for the Warrior's training Program may vary on each platform. Please check this infographic to see all the starting times in each region for each platform.

What is the Warrior Training Program?

To participate, a current game owner and newcomer (player who does not own the game) partner up and play at least 5 matches during the Free Weekend. Grouping up is a unique way to experience the world of For Honor and a great opportunity to share techniques. Once players complete these matches, they will both earn 2 WEEKS of revamped Champion Status.

What is Revamped Champion Status?

Champion Status guarantees players significantly more XP and loot after every match completed and has an in-game value of 8,000 Steel!

Revamped Champion Status Benefits Include:

40% XP boost at the end of a game for the player NEW!
20% XP boost aura on the other players at the end of a game NEW!
More event loot NEW!
More salvage
More end of match loot
One emblem (same as usual)
Champion Status icon
All players who own the game will receive their reward at the beginning of Season 6 including those who purchase the game after the free-weekend. All players that complete the Warrior Training Program will be notified via email at the address associated with their Ubisoft accounts (on all platforms). So keep an eye out! For more details on the Warrior Training Program, please visit the FAQ.

Bize oyuna sahip olmayan ve hafta sonu oynayacak adam lazım...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya kutular çok da aman aman değerli değil. İçinden item çıkıyo belki ama sonuçta her maçtan sonra da item düşüyor.

Rep 8'den itibaren sadece en üst tier itemlar çıkıyor. Ama illa Rep 8'i beklicen diye bişi yok. Kutu dediğin elinin kiri. Leblebi gibin birikiyor.

Kutunun esprisi item levelımı hemen yükselteyim kafasındaysan süreci hızlandırıyor o kadar. Çok önemli değil. Aç gitsin. Sadece rep 8'e geldiğinde üj bej kutu ayırmış ol yeter.

Bu arada bize hala oyuna sahip olmayan birileri lazım...
Sosyal ağlarda paylaş

Shinobiyle o kadar uğraşıyorum ağzımı yüzümü kırıyorlar. Dailyler için bi Kenseiyi deniyim dedim, movesetini bile doğru düzgün bilmiyorum direkt coştum ya paniğe kapılsam bile hata kabul ediyor Shinobide o yok. Rastgele birşeylere basıyorum kendi kendine feint çekiyor filan.
Assassin classları oynayasım var Shinobi Orochi PK filan, ama beceremiyorum sanki. Bu sevdadan vazgeçip Kenseiye filan mı geçsem ne yapsam?
Aynısını bir de Conquerorla yaşamıştım daha önceden. Ama çok sıkıcı gelmişti. Kenseide o da yok, oynaması eğlenceli sayılır.
Ya da Nobushiye dönebilirim belki.

Bir de bu faction olayına ne oldu ya? Vikingler bi kazandı sonra iyice ezmeye başladılar, harita renk değiştirdi resmen. Bunlar kazanıyor diye herkes Vikinglere mi geçti ahahahah (öyle bir şey varsa bende satıcam çünkü)
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Shinobi 1v1'de baya tırt. hp pool o kadar düşük ki garanti değilse asla engage etme uzaktan takıl.

Uzaktan 1v1 tamamen imkansız ya, aşırı kolay counterlanıyor, sümük gibi yere yapıştırıyorlar. Mecbur close combat ama onda da R1 spam ve double dodge/kick haricinde tool yok, R1 spamı counterlayamayan birisi varsa kolay ama counterlayabilen birisi çıkınca o da imkansız. Kick i de side dodge attack ı olanlar çok kolay counterlıyor.

Bayağı sevmiştim shinobiyi ama fena dayak yiyorum, ya deflect/parry işini tamamen çözmem lazım ya da daha kolay bi classa geçmem lazım.
Gerçi problem benim noobluğum, descriptionda eşek kadar Counter-attacker diye yazıyor, deflect yapamıyorsan ne diye shinobi oynuyorsun diyeceksiniz cevap veremiycem. Ama oynaması eğlenceli işte.

Dragonfire said:

biz zaten xunn gazına knight olduk. yoksa ruhumuz viking.

Bu faction war işi biraz saçma bence ya, mesela forumlarda filan herkes anlaşsa herkes Knight factionına girse herkes ödül almayacak mı? Ya da şimdi Vikingler kazandı, herkes bandwagona atlamış resmen haritanın rengi değişti sezon bittiğinden beri.
(Benim ruhum weeabospor)
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Shinobi 1v1'de baya tırt. hp pool o kadar düşük ki garanti değilse asla engage etme uzaktan takıl.

1v1'de tırt değil ya. Gayet A tier.

500 ms 3 farklı yönden 24 damage lightı yeter. En yüksek base light attack sonuçta. HP olarak pk ve zerkten 10 hp daha az o kadar. (110 vs. 120)

Shino'nun sorunu kickin iyi bir opener olmaması. Gerçi bir de iyi olsa tam kanser oluruz. Oyundaki en safe openerlardan biri. Valk, shaman ve conq dışında kick/backflip'i garanti olarak reactiona bağlı olarak punishleyebilen karakter yok.
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:

https://old.reddit.com/r/CompetitiveForHonor/comments/87owt3/every_possible_punish_for_shinobi_kick/

Ha bir de..

Reflex guarda alışmak zor. Özellikle karmaşada NOOOLUYEAAA derken kendini ölmüş buluyosun. Ya azmetcen inatla üstüne gidecen reflex guarda alışacan ya da bana uygun değil bu oyun tarzı diyip bırakacan. Reflex guardın kendine göre güzel özellikleri var. (Statik guard classlara göre guard değiştirip atak yaptıklarında daha seri çıkartıyolar falan. Biraz advanced kaçıyor)

An itibariyle assasin classlar assasin olmayan classlardan net daha önde (orochi hariç) Ama baktın olduramıyosun kanser olmaya değer mi değmez mi sen bilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya dominionda Shinobi aşırı keyifli, ama 1v1de bazı classlar aşırı zorluyor.
Sırf duel için başka bir şey oynasam mı diyorum ama bi classın ritmine movesetine filan alışınca başka bir şeye geçtiğimde yadırgıyorum daha zor oluyor öyle.

Problemim opener cidden. Double dodge kick ile girişiyorum da side dodge attack ı olanlara(Zerk,PK,Kensei vs.) nasıl yanaşmak lazım çözemedim. Şu timing konusuna çok yabancıyım, mesela hangi durumlarda Light, Heavy, GB garanti filan onları öğrenmem lazım ama çok fazla class kombinasyonu var.
Yani şu üstteki linkin tam tersi lazım bana, Shinobi ile hangi classlar nasıl counterlanır?

Özellikle bazı hareketlerin hayvan gibi trackingi var, şu sıralar en çok o yüzden zorlanıyorum.
(gerçi bu konuda ağlamamam lazım, Shinobinin kicki de bu kategoride ^^)
Centurionun unblockableını vaktinden önce dodgelamaya kalktığım her seferinde yiyorum. Shamanın leapı daha beter, havada 90 derece manevra yaparak hatta S çizerek üstüme çöküyor.
Unblockable görünce paniğe kapılıyorum sanırım, bayağı zor counterlıyorum bu classları.
Highlanderın unblockableları da öyle. Bir de bunda ve Kensei de phantom range mi desem ne desem, dodge ile uzağa kaçabilsem bile yediriyor. Sanırım bu da tracking yüzünden. Dodge yerine deflect veya parry timinglerini oturtmam lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...