Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

For Honor

Sorieno

Öne çıkan mesajlar

kensei çok cezbediyor ama comboları çok uzun lan.

comboyu guardbreak veya light ile iniate ediyorsun, sonra 3 hit gerekiyor ikisi 2 heavy olacak falan. kimse yemez o komboyu.

warlord gibi parry ile cezalandırabilen ama biraz daha agresif bir şey istiyorum ama valkyrie de kensei de kesmedi.

akşam bir de lawbringer deniyorum o da olmazsa warlord sonuna kadar.

release patch notes

Hey guys,

This represents a high level overview of the improvements included in the game's day one patch.
Future patch notes will be more detailed and in-depth, like the ones we've previously published during our live phases.

Matchmaking
All countries around the Mediterranean Sea are now part of the European continent.

Heroes
Collisions improvements and fixes
Improved animations

Audio
Audio balancing fixes and improvements

User Interface
Fixed a memory leak
Fixed occurrences of major framerate drop
Improved flow in and out of the invitation menu
Multiple localization fixes

Additional Fixes
Stability fixes
Connectivity and matchmaking improvements
Metagame bug fixes and UI improvments
Hero Balancing (based on player feedback) – *** these changes were already implemented during Beta phases ***
Fixed minor issue with the round counter
General bug fixes

releaseden önce akdeniz amerikaya bağlanıyordu sanırım dasssss
Sosyal ağlarda paylaş

release, beta'dan daha kötü. dünkü oyunun durumundan hiç memnun kalmadım ben. nasıl 2 günde daha düzgün çalışan şeyleri bozmuşlar anlayamıyorum.

adam akıllı çalışmıyor block, deflect, parry. savunma için mouse'u hareket ettirdiğinde delay var. orochi gibi karakterlerde kanser ediyor şu durum.

bence open beta'dan 2 gün sonra çıkarmak hata. beta'da aldığın feedback'leri ne zaman dikkate alıp, sıkıntıları çözdün de release ediyorsun yani.

refundlayacak kadar da değil, ama dünkü gameplay çok sevimsizdi.
Sosyal ağlarda paylaş

öğrendikten sonra her şey kolay counterlanıyor da orichinin olayı zephyr saldırıların indikatörlerinin penceresi inanılmaz küçük, oyundaki en hızlı şey. ben baya orichilere oyun veriyordum ama son 10 saattir falan çok iyi değilse neredeyse hiç kaybetmiyorum çünkü 90% ı falan noob ötesi. 1 trick pony hep. counterlayıp da facetime yaptığında çoğunun eli ayağına dolaşıyor dasdads. çok basit bir şekilde kesiyorsun. 2 parry genelde bir ölü orichi ediyor.

iyi oynayan adam baya kasıyor, kiti çok iyi orichinin. çok rahat feint atıp, backsteple comboya dönebiliyor. deflect ile cezalandırdığı dmg gerçek dışı. büyük ihtimal pk stab'ı gibi o da nerf yiyecek. 40% falan vuruyor saçma sapan.

bu arada dün guard yapamadıysan bence oyunlarını kaydetmeye başla. blockladığını zannettiğin ama hit aldığın durumlarda gerçekten latency'den mi yoksa sen mi hata yapıyorsun ona bak. ben öyle öyle kendimi geliştirdim. betada baya guarddan geçen oluyordu da fakat dün ben hiç hissetmedim. open betaya göre 10 kat falan daha responsive oyun. parry veya deflect yapmaya çalışıyorsan o blockları tutturamıyor olmana sebep oluyor olabilir, en güzel yolu kayıt alıp izlemek slow mo'da. ben ilk 2 gün kafayı yedim. hiçbir şey bloklayamıyorum, parry yapamıyorum falan. consla saatlerce duel yaptık gelişelim diye (doğrusu o duvar gibiydi zaten ben geliştirdim kendimi). neyse uzun lafın kısası fark ettim ki, block yapmaya çalışırken counter attack-parry yapma çabasıyla r1-r2 kullanmam block'u açıyordu ve zamanlaması tutumadığı için counter attack veya parry yapmıyordu ve her hit geçiyordu blocktan.

dün ben hiç betada yapamadığım kadar parry yaptım. bağlantı çok daha iyiydi.
Sosyal ağlarda paylaş

dün gece gaza geldim aldım oyunu 1-2 saat oynadım, tabi bir japon hayranı olarak hemen samuraiları seçip hemen gittim samurailardan bir class mainleyeyim dedim. Gittim en zoru olan Nobushiyi seçtim. Paso dayak yedim hehe. Böle light attack, heavy attack, nasıl guardbreak yaparsın nasıl guardbreaki breaklersin. nasıl bloklarsın falan diye he öğreniyorum yavaştan derken şu how to play den advanced video izledim sonra youtubedan biraz video izledim ağzım düştü.

Siz nasıl karar verdiniz mainlere, başta tüm heroları satın alıp hepsini denediniz mi? Bende de hiç böle herşeyi deneyeyim herşeye kasayım alışkanlığı yoktur, bir şekilde bi tane karakter seçer öle yardırırım. Wow'da 12 senedir warlock oynamam gibi. Nobushi de ağır bir seçim oldu. Var mı güzel oynayan aramızda , bir kaç tip yazsın.
Sosyal ağlarda paylaş

bende bu akşam alıcam oyunu, gece indiricem AKK gece kuşunu da aldım tcellden.

nobushi en sevmediğim herolardan ben raiderla oynadım betada, çok hızlı şerefsiz raider olarak deli oluodum. gerçi raiderın biraz sıkıntısı var sanırım mainim orochi olacak heralde.

şu bi ayak arkaya, spear ile öne doğru uzatarak vuran comboyu yapcan paso işte, üstüne bide poison vuruon zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

nobushi oynadım ben, uzun lafın kısası sırtını açığa ver, devamlı aranı açık tut mümkün olabildiğince, üstüne geldikçe geri git ki menzili değerlendirebil. sadece light attack'larla olan bleed koyan combolar var backpedal yaparken bile, başlangıç için onları yapsan bile hızlı ara kapayamayan çok kişiyi alırsın. tak tuk anlık atak yönü değiştirip hızlı atakları dizince bloklayamıyor çoğu kişi. helikopter gibi dönenlere döndükleri yönden light atak koy o esnada, vuracakları yerde kendileri yiyorlar içine dodge'layıp saldırının. rakibin hp barını bitirecek kadar bleed koyduysan defansa geç tamamen riske girmek yerine, ölsünler kanayarak.

hatta başkasına yardım ederken de arkadan saldırırken heavy yerine light kullanmak daha iyi genel gördüğüm, hem gardları da daha sık düşüyor önden saldıranlar için.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

dün gece gaza geldim aldım oyunu 1-2 saat oynadım, tabi bir japon hayranı olarak hemen samuraiları seçip hemen gittim samurailardan bir class mainleyeyim dedim. Gittim en zoru olan Nobushiyi seçtim. Paso dayak yedim hehe. Böle light attack, heavy attack, nasıl guardbreak yaparsın nasıl guardbreaki breaklersin. nasıl bloklarsın falan diye he öğreniyorum yavaştan derken şu how to play den advanced video izledim sonra youtubedan biraz video izledim ağzım düştü.

Siz nasıl karar verdiniz mainlere, başta tüm heroları satın alıp hepsini denediniz mi? Bende de hiç böle herşeyi deneyeyim herşeye kasayım alışkanlığı yoktur, bir şekilde bi tane karakter seçer öle yardırırım. Wow'da 12 senedir warlock oynamam gibi. Nobushi de ağır bir seçim oldu. Var mı güzel oynayan aramızda , bir kaç tip yazsın.

godosş olmadığım icin godoş olmıyan bi karakteri secmiştim ben olmustu. senın işin zor ama
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...