Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

For Honor

Sorieno

Öne çıkan mesajlar

nop, latency/netcode adı her ne ise

custom game'de olmuyor mesela bu.

eğer light veya heavy denersen counter veya parry için ve onu zamanlayamazsan, attack yaparken block düştüğü için yiyorsun, kalkanı yukarı tutsan bile.

bi de unbreakable'lar geçiyor blocktan ama adamın yaptığı unbreakable değil.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

eğer light veya heavy denersen counter veya parry için ve onu zamanlayamazsan, attack yaparken block düştüğü için yiyorsun, kalkanı yukarı tutsan bile.

bu da mı aynı olayı yoksa

https://www.youtube.com/watch?v=sBiiQlZhjvk
Sosyal ağlarda paylaş

bişey sorucam, bunun dlc'leri nasıl oluyor? season pass alanlara erken unlock, diğer herkese 1 hafta sonra falan açılıyor tarzı mı?

180 gömesim zaten yok da key'cilerde orda burda 100'e düştüğünde alınabilir mi acaba diye kesiyordum, sizınpas görünce iyice tiksindim. makul bi süre sonra sebil açılıyorsa yine düşünülebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

haa bende diyorum botlara karsı nedense daha güzel blockluyom herseyi meğerse netcodemus
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

guaranteed hitler var bazı combolarda, adamın 2 defa light vurduğunu blocklayamıyorsun veya dodgelayamıyorsun mesela. çıt çıt yaptığı. diğerini anlayamıyorum çünkü ters açıdan bakıyoruz.

benim son attığım videoda sonlara doğru (6.snde) adam execute vuruşu yapıo, admaın kafaya kadar inio kılıç hatta altta execute için tuşlarda çıkıo ama orda guardbreak gibi bişi atıp, çıkmış gibi gözüküyor. ben mi yanlış görüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

epey eğlendik beta'da, doğruya doğru.

düzeltilmesi gereken şeyler var elbet, kimisi çok acil kimisi release'den kısa bir süre sonra düzelse de olur.

- orochi main olmak üzere hemen hemen tüm class'ları denedim. hepsi birbirinden bağımsız, eğlenceli olmuş. bariz bir op'lik bana göre yok, doğru yerde doğru moveset'leri yapabiliyorsanız, az biraz da refleks varsa her class dövülebiliyor.

- combat akıcı, taka tuka saldırdığın zaman ağzının payı veriliyor. saldırı ya da savunma yaparken kafayı çalıştırmak gerekiyor.

- şu an ki modları yetersiz buldum. dominion ve deathmatch birbirine çok benziyor zaten. duel ve brawl benim daha çok sevdiğim mod'lar oldu. jk serisinde de ffa'dan çok duel ve power duel'i severdim.

- deathmatch ve dominion gibi map'lerdeki boost'ları nerflemeleri lazım. son derece gereksiz bence boost'lar. aptal bir avantaj sağlıyor karşı tarafa.

- yine dm ve dominion'da combattan çıkıp kaçmayı zorlaştırmaları lazım. özellikle peacekeeper gibi sınıflar vur kaç taktiği ile horozbi çocuğu gibi oynayabiliyorlar. koşsan da yetişemiyorsun zaten çoğu zaman.

- belli animasyonlarda bug'lar var. dün mesela arkadaş ile orochi vs. orochi yapıyorduk, adamın deflect + wind gust'ı 5 metre öteden connect oldu geri çekilmeme rağmen.

- deathmatch ve dominion'da safları biraz daha açmaları lazım. zone'lar birbirine çok yakın. gank'lemeye çok müsait şu haliyle o modlar.

- 1v1 combat'ın dominion ve deathmatch'de biraz daha ön plana çıkabiliyor olması lazım bence. mesela yine jedi knight serisinde ffa maplerinde iki taraf da birbirine challenge atarsa 1v1 combat'a girebiliyordu. ghost gibi oluyordu skin'leri, ffa'daki diğer adamlar da izleyebiliyordu. damage vs. almıyorlardı, diğer oyuncular invisible oluyordu falan.

180 lira çok para bu oyun için. 120 max olması lazım. gene de alıcam ama herhalde, özlemişim böyle sword fight oyunlarını.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi şu an oynayıp oyunun fixlenemeyecek bir sorunu oldugunu söyleyen ve sevmeyen yok yalnız.

Hani biliyosunuz ben de bayılıyırım yere vurmaya da, Ubisoft montreal çok güzel oyun yapıyor, design olarak iyi oyu minik kusurlara ragmen, çok basit netcode fixlerle halledilemeyecek şey yok.

Ha pahalı diyosanız şeyi deneyin, fakir olmamayı.

Fakirlik çok ezik.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...