Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

For Honor

Sorieno

Öne çıkan mesajlar

KenshinHimura said:

ulan tokatlamıştım bıngılı be dışarı çıkmayaydım tuh ah deno sana verdiğim free win i harcamışsın

abi 2-0'dan 3-2 yaptı adam, respect.

çoğu duel'imde oluyo ya bu, 2 olunca iyi tamam aldık oluyorum.

video çektim bu arada, final maçı da var. koyucam yarın falan.
Sosyal ağlarda paylaş

ağzıma çaktı ubi,
son 5 maçta giremedim bağlantı probleminden, herşey ayni yane lel

Mosquito said:

2'den sonra tekrar girdim uplay kısa bi update yaptı, şuana kadar bir kere bile connection problemi olmadı farklı farklı modeları oynadım hatta.

düzelttiler galiba coneection issueları

uplay: mosqui_pati
Sosyal ağlarda paylaş

Allah belasını versin sync sistemini yapanın.

adamı öldürüyorum, arkadaşı ragequitledi diye synclenince adam diriliyor, koşup botları alıyor, her türlü op buffı topluyor sonra. kazanılacak oyun gerizekalı netcode yüzünden gidiyor.

f2p olsa gene oynamam yani şu gerizekalılıklar varken.
Sosyal ağlarda paylaş

yok o tierde değil bu, iki betada da iki günde hevesimi aldım, açıp oynayasım gelmiyor şu an önceki betada son gün olduğu gibi. fixlemeleri lazım birçok şeyi önce. öldürdüğüm adam teknik yanlış tasarım (bug değil feature) canlanıp groundhog day çekiyorsa para vermek için neden göremiyorum.

yani şu uç noktası ama say say bitmez, dramatik bir örnek daha:

elimination oynarken ölen adam çıkıyor ve yerine canlı bot full hp ile geliyor, haritanın ucunda spawn alıp resliyor karşı takımı yetişene kadar, çıkan adamın size verdiği zararı da tazmin etmiyor bu arada oyun. sonra o botu döverken yerine adam giriyor, bot buharlaşırken yerini alan oyuncu da full hp ile yine başka yerde başlıyor. tek maçta dört kişilik takımı iki kere öldürmek zorunda kalabiliyorsunuz ama teknik olarak sınırsız yani insanlar çıkıp girdiği sürece.

2 gün sonra çıkacak bu oyun. metacritic bombing görürsem şaşmam.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...