Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

Jorah o yara ilk oluştuğunda niye direkt kesmedi ki bilekten zaten açıklamışlar mıydı? Kurtulunmuyor muydu öyle?

Children of the forest ve ak sakallı ağaç amca

Neydi abi bunların olayları şimdi? Bende pek bir gaye ve sürükleyicilik uyandırmadılar. Ormancılar niye bizimkilere hayatları pahasına yardım etti? Gerçekten nesilleri tükendi mi şimdi orada ölünce bu kadar kadim ırkın? (Bir de bu arkadaşlardan nature bazlı da bir iki spell bekliyordum, hepsi destruction skill tree gitmiş, olmadı lol)
Amca desen Bran'e ne kattı tam olarak? 1-2 geçmiş gittiler geldiler "aman çok kaptırma,şişede durduğu gibi durmaz" falan gibi geçti sahneler hep. Bran şimdi o ağaç olmadan yapabilecek mi bu geçmiş yolculuklarını? Her şey ucu açık kaldı sanki.

yeni kızıl

Nereden nasıl peyda oldu, doğuda zaten tanrılar yok mu insanların taptığı? Çok iyimser değil mi khaleesi'yi takip edenleri yeni bir tanrı inancı altında birleştirmeye uğraşmak. Hiç Tyrion'luk durmadı bu hareketler. Tyrion karakterinin ölümcül dönüm noktalarından birisi oldu bu rahibe bence.

beyliş vs sansa

Samimi buldum beylişi Sansa'ya açıklarken. Bence de Ramsey'in o kadar sapıtacağını düşünmedi, bilemedi. Sansa'yı kullanıp sıcak denizlere akacaktı vadiyle, yine yapar bir şeyler zaten de şimdilik Sansa'ya şüphe tohumları ekmekle yetindi gibi. Bir de gerçekten Sansa'ya karşı bir zaafı var mı yok mu hala tam kestiremiyorum, en anlaşılmaz karakterlerden şu herif.

"Hold the door" popüler kültüre damgasını vuracak orası kesin. Yeni "Fly, you fools"mememiz hayırlı uğurlu olsun asdf
Güzeldi sahne bence bu arada, titretti.
Sosyal ağlarda paylaş

littlefinger başgan

gerçekten üzgündü bence. sansa'ya özel bi ilgisi var cat'ten dolayı. bu nedenle napıp ne edip ramsey'in anasını bacısını kesecek gibi geliyor. hatta jon snow ve tayfası ramsey'i derisi yüzülmüş bir şekilde bile bulabilir dfs

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...