Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

Sparkcaster said:

abi insanların forum zevkine sıçıyosunuz böyle saçma isteklere boyun eğerek.

bütün mesajlar spoiler ibaresi, tek tek spoilerlara spoilerların içindeki spoilerlara tek tek spoilerların içindeki spoilerların içindeki spoilerlara tıklayarak başlık okunmaz. ya yeni son bölüm tartışması içn spoiler açık bir başlık açın ya da burda dizi spoilerları serbest kalsın.

hayır son bölümü izlememiş adam ne içn girer şu başlığa?

"hmm acaba bölüm için ne demişler

kötü demişler tamam 5 sezondur izlediğim diziyi kötü dedikleri için son bölümü izlemeden bırakayım "

Ne muhteşem bir post lan bu. O kadar spoiler karşıtı adamım bana bile mantıklı geldi. Ben gazeteleri, Facebook'u falan bile açmıyorum böyle durumlarda, başlığa girmek ne :p
Sosyal ağlarda paylaş

Valla Harry Potter'ın yeni bir kitabı çıktığında Hürriyet sığır gibi sürmanşet spoiler verdiğinden beri mağaraya kapanasım geliyor, allahtan HP okuyucusu değildim, delirirdim herhalde. Elimden geleni yapıyorum o yüzden, sabah erken kalkıp taze taze izleyip gittiğim bile oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

tiLi said:

sefacaNBA said:

BEN 10 GÜNDÜR YOKUM HALA SPOILER MI TARTIŞIYORSUNUZ. SPOILER HASSASİYETİ BEKLEYEN ADAM BENİM ORUCUMA HASSASİYET GÖSTERMEZ AMA NEYSE.

zorla yemek mi yediriyolar?

bölümü izlemediysen başlığa girmeyeceksin. bak ben mr.robot izledim bu bölüm. ilk bölümü bitirdim girdim. 2.bölüm yayın tarihi 1 temmuz mu, 1 temmuz postuna gelmeden scroll'u indirmeyi bıraktım, izledikten sonra baktım ne olur ne olmaz diye. yani boş işler.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...