Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

varisin ışınlanması

abi o kadar şeyetmeyin souçta real time olmuyor olaylar. varys tyreller ve dornelarla anlaşmayı sağlayıp geri dönmüş sonra yola çıkılmış gibi düşüneblirsiniz. yani aylar var muhtemelen sahneler arasında...

belki geçeren yoldan almışlardınr :D

genel olarak, tyrelleri düşman etmeseydi keşke cersei...

şu anda lannisterların elinde kaydadeğer bir hane kalmadı. little finger falan döneklik yapabilir bi ihtimal sanasya kızıp.

Sosyal ağlarda paylaş

Livered said:

Son bölüm Hakkında

Ben şunu anlamadım. Tyrell hanesinden bir tek babaanne kaldı - Lannisterlardan Jamei ile Cersei kaldı. Kevinda gitti. Bu iki hane büyük darbe yedi. Kral öldü şimdi tahta kim geçecek - anne kraliçe olarak Cersei mi yönetecek tahtı. ?

cersei geçti zaten tahta, kraliçe ilan ettiler.

Sosyal ağlarda paylaş

benjani said:

Livered said:

Son bölüm Hakkında

Ben şunu anlamadım. Tyrell hanesinden bir tek babaanne kaldı - Lannisterlardan Jamei ile Cersei kaldı. Kevinda gitti. Bu iki hane büyük darbe yedi. Kral öldü şimdi tahta kim geçecek - anne kraliçe olarak Cersei mi yönetecek tahtı. ?

Ben orayı niye görmedim ? ? ?
Sosyal ağlarda paylaş

benjani said:

bölüm güzeldi

lannister'ların hiç gücü kalmadı gibi, khaleesi kimle savaşcak o kadar ordu topladı.herhalde ölülerle savaşcaklar jon ile birleşip.

Lannisterların tarafında şu kuvvetler olabilir:

1- Kendi orduları.
2- Walder Frey öldü ama yerine biri geçer ki o biri tüm river lordların başına geçmiş olacak.
3- Euron Greyjoy işbirliği yapabilir.
4- Littlefinger Starklarla bozuşup Arrynlere Cersei yanında saf tutturabilir.

Tabii bütün bunlar toplansa bile çok şansları var gibi gözükmüyor. Hatta white walkerlar da yeni numaralar bulamazlarsa Daenerys ile nasıl başedebilirler bilmiyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

Livered said:

benjani said:

Livered said:

Son bölüm Hakkında

SIFADHUADSHFUDAHSFU şaka mı? ahaha çok iyiymiş şu
Sosyal ağlarda paylaş

Livered said:

benjani said:

Livered said:

Son bölüm Hakkında

la bende nedin kılıcı bırakmasını görememişim
o sıra artık ne tarafa döndürdü isem kafamı
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...