Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

XLegolas said:

Konuyla ilgili araştırma yaparken şöyle bir quotea rastladım

said:
Littlefinger implies that a woman appointed to the title would be properly known as a "Wardeness"

Belki de Sansayı koycak oraya, hatta Sansa ondan yardım istediğinde öyle bir anlaşma bile dönmüş olabilir. Sansa da zaten Jona karşı "Beni neden dinlemiyosun triplerine girdi". Gerçi diziye bakıp konuşmak boşa beyin yormak keza adamlar aralarda olan şeyleri komple değiştiriyorlar.

sansanin tripleride cok abzürddü. orda duruyon işte söliycek bişi yin varsa söle ne trip atıyon
Sosyal ağlarda paylaş

XLegolas said:

Sanmiyorum. Beylis Iron Throne'a oynuyor kuzeye degil. Kuzeyde sadece kendini destekleyen bir Warden of the North lazım ona. Jon onu destekler mi bilmiyorum.

Kuzey toprak olarak en geniş mekan zaten, orada destekçi koymak veya bizzat warden olmak büyük avantaj sağlar. Zaten elde kalan tek tük ordulardan Vale kontrolünde, üstüne kuzeyi de kapacak heralde.

Ek olarak Cat takıntısından dolayı iron throne'a denk bir hedefinin de Sansa olduğu ortada. Bir şekilde ikisi arasında seçim yapması gerekirse hangisini seçer o hala muamma.
Sosyal ağlarda paylaş

beyliş'in kuzey de veya tahtta gözü olduğunu sanmıyorum. adam elini güçlendiriyor sadece. sonuçta varys de o da neler döndüğünü bilen adamlar. bi taraftan kalisinin geldiğini de biliyordur. psikopat ramsey yerine jon ve sansa'ya yatırım yaptı. cat'in de intikamını aldı. sansa ya aşık olduğunu da biliyoruz. adam sansa ile evlenir vale'da. robin zaten kukla. jon'da king in the north olur.

ww'lar hakkında da jon'dan bilgi aldı mı adamın ne işi var orda. savaşçı değil politikacı sdfs.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

sansa baya harcadı aslında
bı aksam once beylısı soyleyebılır, bırusur adamın hayatını kurtarabılırdı.

son dakıka gelen kuratrı olmak ıcın kardesını sattı ıste

filmde savaş sahnesinde jon bi ara adamına haber verin tarzı bir şey söylüyordu ama adam ölüyordu. sonra jon da zaten altta kaldı. savaştan önce sansa gidecek jon bilmeyecek mi ? beylişin gelişi aslında planlıydı gibi geldi. ama jon rickondan dolayı erken dalınca meydana planlar biraz altüst oldu. jon sansa'nın gittiğinden haberdardır.

Sosyal ağlarda paylaş

daha uyuz bi kadın yok muydu, onu izleyelim.

sostizm said:

Bu gece geliyor sezon finali

https://www.youtube.com/watch?v=FKzZ1hJqR9o&t=406s

bu time stamp ile verdim istemeyen spoiler yemesin diye ama eğer doğruysa ÇOK çekici be bu bölüm...

beeiiiiiiiyyyyyyyyy

edit: time stamp çalışmadı 6:46 kendiniz tıklayın bi zahmet
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...